Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri, Yatak Odası Modellerimiz

Yatak Odası Modelleri

Öncelikle odanızın kapasitesini bilmeli, çok büyük veya küçük eşyalar almamalısınız. Haddinden büyük yatak başlığı, komodin ya da dolaplar yer işgal edecek ve kullanışsız olacaktır. Bu durumda özel olarak yaptırmak en mantıklısı olacaktır. Hazır olup kullanışsız olacağına, özel yaptırıp hem zevkinize hem de kullanışına dikkat edebilirsiniz.

Yatak odasında nelere dikkat etmeliyiz?

Aynalarla ortamı genişletebilirsiniz.

Son zamanların modası diyerek çin modeli yere yapışık kenarlardan çıkı bir model tercih etmeyin. Nevresimle kullanması çok zor oluyor.

Komodinleri baş hizanızda ne çok yüksek ne çok alçak olacak şekilde orta kararda seçin.

Yatağın altının temizlenebilir olmasına özen gösterin.

Dolabınız kapaklıysa odanızda koyacağınız yere göre açılma yönü ve payını hesap ederek alın.

Yataktan kalkarken ayaklarınızın atına halı gelecek şekilde halı seçimi yapın.

Soft renkler tercih ederek odanızın geniş duracağını bilin. Ona göre tercihlerinizi değerlendirin.

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara;

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

 

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; Ailemize Bekliyoruz… 

Firmamız Ankara ve çevresinde komple ev tadilat ve dekorasyon işinin önde gelen ismidir. Uzun zamandır yaptığımız işimizi ciddiyet ve hakkıyla yapmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Uzman bir kadro oluşturup alanının en iyisi olup markamızı en iyiye taşıyacak şekilde hizmet vermekteyiz. En önemli husus markamız adına teslim sonrasında müşterimizi daima mutlu referanslara dönüştürmek.

Müşterilerimize her hususta en ince ayrıntısına kadar işimizi yapacaklarımızı anlatıp iş birliği fikir alışverişi ile hayal ettikleri tasarımlarında üzerinde projeler hayata geçirmeyi hedef edindik. Hedefimizi her işimizde teslim sonrası müşterilerimizin yüzünde görmenin kıvancını yaşıyoruz. Komple ev villa daire işyeri mağaza tadilatının yanı sıra sadece mutfak ve ya sadece banyonuzun ve hatta diğer alanlarda da hem dekorasyonunu hem tadilatını yapmaktayız.