Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Kapı Modelleri

Kapı Modelleri

Kapı Modelleri

Ev içinde mahremiyetimizi ve özelimizi korumanın en önemli yolu şüphesiz ki iç kapılarımızdır. Fakat dekorasyonun önem kazanması ile beraber kapılar da şekil değiştirdi ve çok daha şık şekiller almaya başladı.
İç kapı seçerken, genel ev dekorasyonumuza uygun, doğru renkler tercih edilmelidir. Klasik dekorasyona sahip bir ev dekorasyonunuz varsa oymalı, daha şık kapılar tercih etmelisiniz. Yada modern bir eviniz var ise daha modern kapı modellerini kullanmalısınız.

Lake Kapı Modelleri

Lake kapı nedir?

  • Lake Kapı Nedir ?
  • Boyalı Oda Kapısı,
  • Boyanmış İç Kapı Modeli
  • Lake Boyalı Kapı Fiyatı,
  • Ankara İç Kapı,
  • Ankara İç Kapı Modelleri,
  • Ankara Kapı, Lake Kapı Nedir?

Lake Kapı Modelleri Nelerdir?

Örnek Verecek Olursak  Orijinal Mdf Astarlandıktan Sonra Poliüretan Selülozik  Veya Akrilik Boya Uygulanarak Yapılan Kapılara “Boyalı Kapılar” Denir. Boyalı Kapılar Cnc Makinelerde Modellenmekte Olduğu Gibi, Düz Panel De Olabilir   Lake Beyaz  Olarak Bilinen Kapılar Boyalı Kapılardır. Bu Boyalı Kapıların Yüzeyleri Kat Sayısına Göre Değişkenlik Gösterir. Diğer Kapılarla Ancak Korkulacak Derecede Olmadığı,  Fakat  Çarpma Nedeniyle  Deforme Olmazlar. Pek Çok Şekil Ve Model Olmasına Rağmen Boyalı Kapılar İçin Camlı Modeller Genelde Daha Çok Tercih Sebebi İle Kullanılmaktadır.

Lake Kapı Modelleri

Lake Kapılar Denilince Akla İlk Gelen Montajlı Hazır Kapı Değildir,  Atölye Ortamında Genellikler Orta Teknoloji  Makine Yardımı İle Yapılan   Kapıdır. Vernikli Kapılar Olarak Adlandırılan Ve Genellikle Kaplamalı Veya Ahşap Olan Kapılardır  “Lake Kapılar”   Bu Kapı Modelleri Genelde  İç Mekanlarda Kullanılmaktayız. Temizlik İçin Nemli Bir Bezle Silmeniz Yeterlidir. Lake Kapının Modeli Ve Görünümü Klasik Veya Modern  Olduğu İçin Temizliğinde Darbe Ve Toz Temizleyiciler Kullanılmamalı,  Temizlemek İçin Kimyasal   Temizleyiciler Kullanılmalıdır. Kapınız Lake Kapı İse   Temizlenmesi Ve Silinmesi Gerekir. Tüm Kapı Firmalarında  Boyalı Kapıları Bulabilirsiniz  Yalnız  Boyalı Kapıların Kalitesi Firmaya Göre Değişeceğinden Bu Kapıları Alırken Vernikleme İşleminin Sormanız  Gerekir.

Kapı Modelleri

Neden Lake Kapıyı,  Seçmeliyim? Çünkü Lake Kapıları Tercih Etmek İçin Bir  Çok Nedeniniz Var,  Bunlardan Bazıları, Öncelikle  Dayanıklı Olmaları, Boyalı Kapı,  Orijinal Mdf Üzerine Polyester Astar Vs.  İle Kaplanıp  Üzerine Poliüretan Boya Atılır,  Böylece Boya Mdf  İle% 100 Bağdaşır . Kompresör Yardımı İle Yapılan Püskürtme İle Mdf’nin  Dış Ortamla Teması  Kesilir, Ve  Böylece Kapınız Buhar,  Nem Ve Sudan   Etkilenmez.

  Cilanın Pürüzsüz Görünümü Sıradan Mdf Yi  Harika  Mobilyalara Dönüştürür,  Evinizin Her Hangi Bir  Köşesinde Kullanırsanız Kullanın  Etkileyici Ve Şık Bir Görünüm Yaratabilir. Uzun Yıllar Sağlam Ve De  Ekonomiktir.  Boyalı Kapılar Lake Kapılardır,

Bu Yüzden Renklerinden Sıkıldığınızda  Cüzi Bir Maliyet Ödeyerek İstediğiniz Renge Dönüştürebilirsiniz,  Diğer  Kapılarda    Bunu Yapamazsınız. Kapıyı Tamamen Değiştirmeniz Gerekmektedir.

Lake Kapı Modelleri

Lake Kapılar, Size Tasarım Özgürlüğü Sağlar,  Farklı Kapı Türlerinde Üreticinin Standart Tip  Üretim Tarzına Bağlı Kalırsınız,  Ancak Boya Yüzeyinde Böyle Bir Kısıtlama Yoktur,  Mobilyanızı Gerektirdiği Şekli İle Tasarlayabilir Ve Boyayabilirsiniz. Sprey Kutulu Hazır Vernik. Yıllar Sonra Bile Parlak Ve Canlı Kalır . Lake Boya Kapı Yıllar Sonra Boyansa  Bile Kapınız İlk Günkü Parlaklığını Ve Canlılığını Korur . Lake İle Boyanmış  Ev  Kapısı  Özelliklerini Sıralayacak Olursak. İlk Olarak  Bu Kapılar Kaliteli Metal Alüminyum Tip  Menteşeli  Ve de Boya İle Kaplanmış Kapılardır. İster Camlı İster Camsız Boyalı Kapılar.

Lake  Kapının Adıdır. Üretilip Preslenmiş Olmasına Rağmen Son Kat  İşlemi Genelde Beyazdır Ve En  Az  İki  İle Üç  Kat Cilalanmıştır. Boyalı Kapının Kalitesi Garanti Altına Alınacaksa,  Kapının Kol Ve Menteşe Kısımlarının Da Oksitlenme Paslanma Ya Karşı  Dayanıklı Olması Gerekir. Bu Kapılar Tarzı Olan Kapılardır. Titiz Ve İhtişamlı,   Bir Görünüm Ve Kaliteli Dekorasyon Elemanı Olarak Lake Kapı  İsteyenler  Tabi Ki  Boyalı Kapı Kullanmalıdır.

Tabi Ki Bu Kapılar Diğer Kapılara Göre Dekoratif Ve Zarif Oldukları İçin Bir Miktar Daha Pahalıdır. Boyanan Kapılar En Az  Ayda Bir Nemli Bezle Temizlenmelidir. Ancak Su Bazlı Ahşap Cilası Kullanmak Daha Doğrudur  Boyalı Kapı Ekleri De  Gerçekten Özel Dikkat Gerektiren Yüksek Kaliteli Kapılardan Biridir Ve Montaj Sırasında Dikkat Etmelisiniz. Tüm Konut Ve Yaşam Alanları Boyalı Kapılar Sayesinde Değer Kazanabilir. Prestiji Artar

Boyanmış  Kapıları Nerede Kullanırız? Yukarı Dada  Anlattığımız Gibi Tüm İç Mekanlarda Lake Boyalı Kapılar Kullanılmaktadır. Özellikle  Elit Ve Karakteristik  Bir Duruş Elde Etmek İsteyenler Yaşam Alanlarında Lake Kapılar Kullanmalıdır Diyoruz . Lake Boyalı Kapılar Dış Mekanda  Kullanılmaz. Bu Nedenle Bu Kapılar Açık Havada Kullanılamaz.

Kapı Modelleri

Biz sizler için bir birinden güzel iç kapı modellerinden oluşan bir resim galerisi hazırladık. Resim galerimizi ziyaret ederek en moda kapı modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
Üretim teknolojilerinin ve tasarım sanatının bir hayli gelişmiş olduğu günümüzde yaşıyor olmanın en güzel yanı da bu konularda sınırsız seçeneğe sahip olmamız pek tabii ki. Eskiden kapı modeli denildiğinde akla 3-5 tek tip kapı geliyordu yalnızca. Oysa bugün çift kanatlı Fransız kapılardan sürgülü modellere, ahşaptan cama kadar uzanan geniş malzeme kullanımı seçeneğiyle her zevke ve her mimari forma hitap eden modellere ulaşmak çok basit. Aşağıda farklı malzemeli temel kapı modellerini derledik… Gelin birlikte bu kapıların estetik ve teknik özelliklerine şöyle bir göz gezdirelim…

 

Ankara Ev Tadilat ve Dekorasyon ; Kapı Modelleri

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek

Ankara Ev Tadilat ve Dekorasyon Ailemize Bekliyoruz…

Amerikan Panel Kapılar

 

 

Ahşap Kapılar

Membran Kapılar

Sürgülü Kapılar