Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Klasik Mobilya Dekorasyon

Klasik Mobilya Dekorasyon

Dömiklasik mobilya nedir?

Modern tarzda üretilen mobilyalar genellikle seri üretim olarak imal edilirler. Bu nedenle orijinal tasarımlar bulmak, farklı ve kişiliğinizi yansıtan tasarımları olan mobilyaları tespit etmek zor olabilir. Klasik mobilyalar ise genellikle el işçiliğinin yoğun olduğu, kaliteli ama ağır ve büyük malzemelerin kullanıldığı mobilyalardır. Bu nedenle klasik mobilyaları yaşam alanlarına yerleştirmekte, verimli şekilde kullanmakta sorunlar yaşanabilir.

Dömiklasik mobilya kavramı bu noktada karşımıza çıkıyor. Dömiklasik mobilya, ‘yeni klasik’ ya da ‘genç klasik’ olarak tanımlayabileceğimiz mobilya tarzını ifade etmek amacıyla kullanılan bir terimdir. Yani modern tarzla klasik mobilya anlayışının uygun bir şekilde harmanlanması sonucunda ulaşılan bir anlayıştır. Aslında tarihi yüzyıllara dayanan bir mobilyacılık anlayışı, sanat tarzı olduğu söylenebilir. Klasik mobilya anlayışından modern çağa uygun tarza güzel geçişlerin yapıldığı bir tasarım anlayışıdır. Kısacası çağdaş tasarımların izlerini taşımasına rağmen, klasik mobilyalarda ön planda olan el işçiliğinin de en güzel şekliyle kullanıldığı bir anlayıştır.

Dekor Mobilya, Ev Mobilyaları, Mobilya klasik yemek odası, klasik koltuk takımı, klasik yatak odası, Lüks ve Klasik Mobilya

Ankara Klasik Mobilya Dekorasyon Firmaları

Ankara Klasik Mobilya Dekorasyon Firmaları Arasında Tecrübe ve Teknik Eleman Bakımından Önde Gelen Firmalardan Biriyiz.
1960 Yılından İtibaren Mobilya ve Dekorasyon, Özellikle Klasik Mobilya Dekorasyon Alanında Hizmet Vermekteyiz.
EV TADİLAT DEKORASYON ANKARA Klasik Mobilya Dekorasyon Olarak, Kullandığınız Malzemelerin ne Kadar Değerli Olduğunun Farkındayız.
Bu Nedenle Ürettiğimiz Klasik Mobilya Dekorasyonun Estetik Görünmesinin Yanısıra, Kullanışlı Olmasına Özen Göstermekteyiz.
Firmamız, Birçok Klasik Mobilya Dekorasyon Tasarımı Yapmış ve Beğenilerinize Sunmuştur.
Modellerimizi İncelemek İsterseniz Buradan İnceleyebilirsiniz.

Ankara Klasik Mobilya Dekorasyon İmalatı

Ankara’da Klasik Mobilya Dekorasyon İmalatı Yapan Firmamız, Her Zaman Yeniliğin ve Estetiğin Takipçisi Olmuştur.
Evinizde, İşyerinizde, Ofisinizde Kullanabileceğiniz Her Türlü Klasik Mobilya Dekorasyon Firmamız Tarafından İmal Edilmektedir.
Klasik Mobilya Dekorasyon İmalatı İçin Kullandığımız Malzemeler 1. Sınıf Malzemeler Olup Uzun Süre Kullanabileceğiniz Kaliteli Ürünlerdir.

Klasik Mobilya Dekorasyon Üretiminde Nelere Dikkat Etmekteyiz?

Klasik Mobilya Dekorasyon Sürekli Kullanmakta Olduğunuz Bir Ürün.
Bu Nedenle ve Dayanıklı ve Estetik Olması Gerekir. Klasik Mobilya Dekorasyon Üretiminde Nelere Dikkat Ediyoruz?

 • Dayanıklı Malzeme Kullanılarak Üretilen Klasik Mobilya Dekorasyon
 • Estetik Görünümü Güzel Klasik Mobilya Dekorasyon
 • Kullanımı Kolay Klasik Mobilya Dekorasyon

Klasik Mobilya Dekorasyon Ölçüsü Alındıktan Sonra Size Çizim Yaparak Göstermekteyiz.
Bu Sayede Evinizde Nasıl Görüneceğini Önceden Görme İmkanına Sahip Olmaktasınız.
Ankara Klasik Mobilya Dekorasyon İmalatı Yapan Firmalar Arasında Bu Şekilde Çalışan Ender Firmalardan Biriyiz.
Klasik Mobilya Dekorasyon İhtiyaçlarınız İçin Sizlere Ankara İlçesinde Hizmet Vermekteyiz.
0532 681 73 06 – 0312 580 80 87 Nolu Telefonlardan veya İletişim Formu Aracılığı İle Bize Ulaşabilirsiniz.

Ulaşılan Sorgular: Ankara Ankara Klasik Mobilya Dekorasyon İmalatı Yapanlar,
Klasik Mobilya Dekorasyon İmalatı Yapan Firmalar,
Klasik Mobilya Dekorasyon İmalat Firmaları,
Klasik Mobilya Dekorasyon İmalatı Ankara

Ankara Klasik Mobilya Dekorasyon Fiyatları Ne Kadar?

Klasik Mobilya Dekorasyon Fiyatları Sabit Değildir.
Bu Fiyatları Belirleyen Birçok Neden Var. Kullanılan Malzeme, Klasik Mobilya Dekorasyon Ölçüsü, Klasik Mobilya Dekorasyon Modeli Bu Fiyatları Etkileyen Nedenlerin Başında Gelmektedir. Firmamız Fiyatları Uygun Tutmaktadır.

Klasik Mobilya Dekorasyon Fiyatlarını Etkileyen Nedenler

 • Klasik Mobilya Dekorasyon Ölçüleri
 • Klasik Mobilya Dekorasyon İçin Kullanılacak Malzemenin Kalitesi
 • Klasik Mobilya Dekorasyon Modeli

Yaptırmak İstediğiniz Klasik Mobilya Dekorasyon Ölçülerini Bize Bildirirseniz Size Fiyat Teklifi Sunabiliriz. Klasik Mobilya Dekorasyon Fiyatı Öğrenmek İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

Ulaşılan Sorgular: Ankara Ankara Klasik Mobilya Dekorasyon Fiyatı Ne Kadar?, Klasik Mobilya Dekorasyon Fiyat, Klasik Mobilya Dekorasyon Fiyatı Ankara

Ankara Klasik Mobilya Dekorasyon Maliyeti

Klasik Mobilya Dekorasyon Maliyeti Standart Değildir. Bu Maliyeti Belirleyen Birçok Neden Var. Kullanılan Malzeme, Klasik Mobilya Dekorasyon Ölçüsü, Klasik Mobilya Dekorasyon Modeli Bu Maliyeti Etkileyen Nedenlerin Başında Gelmektedir.

Klasik Mobilya Dekorasyon Maliyetini Etkileyen Nedenler

 • Klasik Mobilya Dekorasyon Ölçüleri
 • Klasik Mobilya Dekorasyon İçin Kullanılacak Malzemenin Kalitesi
 • Klasik Mobilya Dekorasyon Modeli

Yaptırmak İstediğiniz Klasik Mobilya Dekorasyon Ölçülerini Bize Bildirirseniz Size Bir Maliyet Çıkarabiliriz. Klasik Mobilya Dekorasyon Maliyeti İçin İletişim’den Bize Ulaşabilirsiniz.

Ulaşılan Sorgular: Ankara Ankara Klasik Mobilya Dekorasyon Maliyeti Ne Kadar?, Klasik Mobilya Dekorasyon Maliyet, Klasik Mobilya Dekorasyon Maliyeti Ankara

Ankara Klasik Mobilya Dekorasyon Ustası

Ankara Klasik Mobilya Dekorasyon Ustası Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz.
1960 Yılından İtibaren Ankara’nın Tüm Bölgelerinde Klasik Mobilya Dekorasyon İşi Yapan Firmamız Bünyesinde Onlarca Usta Barındırmaktadır.
Bu Ustalar Klasik Mobilya Dekorasyon Konusunda Yılların Verdiği Bilgi ve Tecrübeye Sahip Ustalardır.
Klasik Mobilya Dekorasyon Ustaları Yerinde Müdahale İle Çözülebilecek Hasarları Yerinde Onarmaktadır.
Yerinde Çözülemeyen Hasarları İse Ankara İşyerimize Getirerek Onarmaktadır.

Ulaşılan Sorgular: Ankara Ankara Klasik Mobilya Dekorasyon Ustası,
Ankara Klasik Mobilya Dekorasyon Ustaları,
Ankara İlçesinde Klasik Mobilya Dekorasyon Ustası,
Ankara Klasik Mobilya Dekorasyon Ustası Arayanlar

Klasik Mobilya Dekorasyon İletişim

Klasik Mobilya Dekorasyon Yaptırmak, Klasik Mobilya Dekorasyon Hakkında Bilgi Almak, Klasik Mobilya Dekorasyon Fiyatlarını Öğrenmek İçin Bizlere Aşağıdaki İletişim Bilgilerimizden Ulaşabilirsiniz.

 • Gsm: 0532 681 73 06
 • Ankara Bilgi İçin Arayınız: 0312 580 80 87
 • İletişim Formu

 

Neoklasik mobilya nedir?

Neoklasik tarz dekorasyonda simetri çok önemlidir. Stilde; geometrik şekiller, detay süslemeleri ve kavisleri birarada görmek mümkündür. İhtişamlı, lüks tasarımların yanında eklektik tarz dediğimiz (karma stil) etkilerini gözlemleyebilirsiniz. Ebatları büyük, gösterişli detayların yanında renk olarak pastel renklerin birlikteliğini tamamlayan gümüş, altın varaklar, mavi, bej, gri tonlarını birarada kullanabilirsiniz.

Özellikle simetri bu tarzın önemli bir vurgusu olduğu için birbirini simetrik tamamlayan iki adet şamdan, heykel, büst, tablo ve sütunlar büyük önem taşır. Yine bu tarzın olmazsa olmazı şömineler büyük önem taşır. Örneğin; büyük ebatlarda bir yemek masası, duvarlarda gösterişli duvar kağıtları, uzun klasik kadife perdeler, mermer zemin, neoklasik tarz dekorasyonda vazgeçilmezler arasındadır.

Çok çeşitliliği aynı mekan içinde gözleyebileceğiniz neoklasik tarz dekorasyonu yaşam alanlarına uygulamak için bahsettiğim detaylara dikkat etmek gerekir. Klasik tarz dekorasyonla karıştırmamak için özellikle renklere, dokulara, kullanılan aksesuarlara dikkat etmek gerekir. Özellikle yunan ve roma mimari formlarının yaşam alanlarına yansıtmak için bu tarz mimari yapıları incelemek ve bu doğrultuda tercihler yapmak önemlidir.

Avangard mobilya nedir?

Avangard mobilya son dönemlerin en çok tercih edilen popüler ev mobilyalarından birisi haline geldi. Şık, zarif desenler ve geçmişle geleceği sentezleyen görsel yapısıyla avangard mobilya, ülkemizde sık tercih edilen mobilya tarzlarından biri konumundadır.

Avangard (avangarde), tarihi imajlarla yeni nesil zarif çizgilerin buluştuğu, özenle seçilmiş ve tasarlanmış desenlerle bütünleşmiş, inovatif bir mobilya türüdür. Şöyle ki avangard mobilyalar; son derece futuristik alanlarda tercih edilebileceği gibi, son derece nostaljik ortamlar için de uygun seçimler sunabilmektedir.

Avangard mobilya yapı taşları…

Bu mobilyalar içerisinde barındırdığı hem retro doku hem de geleceğe farklı bir bakış açısı oluşturan çizgileriyle son derece modern, şık ve yüksek rahatlık kalitesi sunmaktadırlar. Yapılarında tarihin her dönemine ışık tutabilecek motifler barındıran bu mobilyalar, aynı zamanda yeni nesiller tarafından da çok tercih edilen karakteristik birçok imajı barındırmaktadır.

Stüdyo kullanımı, ev-ofis kullanımı, stand ve fuar organizasyonları gibi hemen hemen mobilyaya ihtiyaç duyulabilecek her alanda güvenle tercih edilebilmektedir. Ayrıca avangard mobilyalar, birçok mimari ve iç mekan tasarımına da son derece şık bir uyum yakalamış çeşitlilikle satılmaktadırlar.

Gerek malzeme, gerekse tasarımsal çizgileriyle hem modern hem de retro mimariler için uygun çeşitlilikte satılan avangard mobilyaların her cebe, her bütçeye uygun binlerce modeli bulunmaktadır. İhtiyacınız olan mobilya doğrultusunda, en uygun avangard mobilya modellerinin tercih edilmesi hem göz zevkinizi ve sizi şımartacak, hem de cebinizi rahat ettirecektir. Bu çember içerisine hemen hemen tüm avangard mobilya modellerini dahil etmek de son derece mümkündür.