Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Ahşap Renk Akrilik Kapak 8

Ahşap Renk Akrilik Kapak , ahşap akrilik mutfak, ahşap desen mutfak

Ahşap Renk Akrilik Kapak

Ahşap Renk Akrilik Kapak

Ahşap Renk Kapak Mutfak

Son model modern siyah mutfak dolabı modelleri arasında akrilik, Membran ve boyalı kapılar yer almaktadır. Özellikle siyah mutfak kapısında parlak renkleri tercih etmelisiniz. Parlak kaplamalar mutfağınıza derinlik katabilir ve mutfağınızın daha büyük görünmesini sağlayabilir.  Mutfağınız aydınlık ve ferah olmalıdır. Siyah, dar ve düşük yoğunluklu alanlarda boğucu olabilir.

Kullandığımız eşyalarımız modern zamanların tasarım anlayışına göre büyük değişikliklere uğradı. Estetik görünümü yanında daha kullanışlı bir hale getirilen tasarımları ile daha uzun ömürlü mobilyalar ortaya çıkmaya başladı. Çizilmez masalar, kabarmayan ahşap zeminler ile başlayan dayanıklı ev eşyaları akrilik mutfak dolabı modelleri ile devam etti. Her geçen gün daha farklı modellerin daha farklı tasarımların çıktığı ev dekorasyonlarında en sevilen mutfak dolaplarının akrilik mutfak dolapları olduğunu söyleyebiliriz. Akrilik mutfak dolapları, mdf kaplama dolaplardır.

Ahşap Renk Akrilik Kapak 8
Ahşap Renk Akrilik Kapak 8

Dolap kapağı zemine eklenen bir katman ile daha dayanıklı hale getirilen dolaplar aynı zamanda çizilmezdir. En önemli özelliği çizilmez olması ve kir göstermez olması yani kolay temizlenir olmasıdır. Mutfakta yemek yaparken, yemek yerken ellerimiz kirlenir. Bir şekilde mutfak dolaplarını açmamız veya kapatmamız gerekir. Böyle olunca da bu dolap kapaklarına dokunmak zorunda kalırız. Özellikle kulpları ve bu kulpların etrafı aşırı derecede kolay bir şekilde kirlenir. Akrilik mutfak dolapları parlak zemin özellikleri ile kolayca temizlenir, hiç iz bırakmaz.

Akrilik kapak mutfak örnekleri

Ahşap Renk Akrilik Kapak

AKRİLİK KAPAK NERELERDE KULLANILIR?

 

 1. Mutfak Dolapları
 2. Banyo Dolapları
 3. Yatak Odası Dolapları, Sürgü kapaklar
 4. Portmanto
 5. Genç odası
 6. Salon mobilyaları, TV üniteleri
 7. Ofis mobilyaları
 8. Mağaza dekorasyonları 
 9. Akrilik kapak temizliği

Akrilik dolap ömrü nedir?

Akrilik mutfak dolapları çizilmeye dayanıklı özel PVC ile kaplanmıştır. Birçok aşamadan geçmiş olması, çeşitli olumsuz etkilere karşı direnci artırır. Akrilik dolap ve kapıların kullanım ömrü kişiden kişiye değişmektedir. Çok fazla kimyasal ürün kullanmayın. Nemli bir çizmeyen pamuklu bezle temizlemek, kabinin hizmet ömrünü uzatabilir. Dikkatli kullanın, kabin ömrü 10 yıldan fazla rahatlıkla kullanılabilir.

Akrilik Mutfak Dolabı Kullanışlı Mı?

Akrilik Malzeme Dayanıklı Mdf Üzerine Yapılması Ve Akrilik Yüzeyin Pürüzsüz Ve Parlak Olması Sebebi İle Temizliği Kolaydır. Bu Nedenler İle Darbeye Ağırlığa Dayanıklı Olması İle De Güvenilirdir. Seyreltilmiş Temizlik Ürünleri İle Çok Rahat Temizlik İmkânı Sunar.

Akrilik Mutfak Dolabı Şık Mı? Elbette Parlak Olması Sebebi İle Mekan İçerisindeki Işığı Yansıtır Daha Aydınlık Bir Görüntü Sağlar Buna Ek Olarak İstediğiniz Renk Desen Ve Modelde Akrilik Mutfak Dolabı Yaptırabilirsiniz. 2021 Akrilik Mutfak Dolabı Modellerinde De Renk Olarak Beyaz Akrilik Model Olarak Modern Çizgiler Ağırlıktadır

Mutfak dolabının tipi ve modeli nedir?

Geniş bir ürün yelpazesinde artık farklı tasarımlara sahip birçok mutfak dolabı bulunmaktadır. Klasik modellerin yanı sıra teknik tasarım ile yapılan ürünlerde de yer almaktadır.

 1. Sunta kaplı mutfak dolapları MDF kapılı mutfak dolabı
 2. Membran kapılı mutfak dolabı
 3. High parlak mutfak dolabı
 4. Mutfak dolabı akrilik kapı
 5. Laminalı mutfak dolabı kapakları
 6. Mutfak dolabı kapısı
 7. Uzaktan kumanda ile açılabilen yüksek kaliteli mutfak dolapları
 8. Spring tasarım mutfak dolabı

Akrilik mutfak dolapları tercih etme nedenleri

Öncelikle mutfak dolabı renkleri açısından akrilik mutfak dolabı renk tabloları diğer tüm malzemelerden daha çeşitlidir. Bunun en önemli nedeni akrilik mutfak dolaplarının imalat yöntemi ile ilgilidir. Akrilik, klasik laminasyon yöntemi kullanılarak her iki yüze MDF panellerin kaplanmasıyla elde edilir. Akrilik mutfak dolabı modeli, üç boyutlu kaplaması olmadığı için renkli ve sınırsız tasarım olanakları sunmaktadır.

Akrilik mutfak dolabı siteler

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; Ahşap Renk Akrilik Kapak

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

Ahşap Renk Akrilik Kapak

 

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Ev Tadilat Dekorasyon Ankara Ailemize Bekliyoruz…