Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Membran Kompozit Kapılar

Membran Kompozit Kapılar

Membran Kompozit Kapılar

Membran Kompozit Kapılar, Ülkemizde yaşam alanlarında kullanılan kapılarda en çok bize sorun olan ıslak zeminlerde kapıların çabuk yıpranmasıdır. Kompozit kapı ise bu sorunu ortadan kaldıran ve teknolojik anlamda en iyi olan kapı modelidir. Şimdilerde kompozit kapılar çok tercih edilmekte, kompozit dendiğinde dış hava şartlarına bile dayanıklı olduğu, hatta cephelerde hem tasarım amaçlı hemde sağlamlık açısındanda kompozit malzeme kullanılmaktadır.

 

 

Bizim kültürümüzden gelen bir temizlik anlayışı var, oda dairelerde temizliklerin baştan başa yapılmasıdır. Burada da kaçınılmaz olan kapıların ıslak ve nemlerden dolayı deforme olmasıdır. İşte bunu önüne geçilebilmesi için   kompozit kapı en çok tercih edilen kapılardır. Şimdilerde kapılar artık çok sık olarak değişmekte ve sağlam olan kapılar tercih sebebi olmaktadır. Sağlam kapı, tasarımlı kapı ve dayanıklı kapı arayanlara  kompozit kapıdan yana tercih yapmaları kaçınılmaz olacaktır.

Kompozit Kapı Özellikleri: Hangi alanda kullanılırsa kullanılsın sağlıklıdır. Neme, rutubete sonderece dayanıklıdır. Sudan kaynaklanan deforme ve dökülme yapmaz. B1 yanmaz sınıfındandır. Kompozit kapı ahşap malzemelerin tüm görsellerine sahiptir ve darbelere karşı sağlamdır. Bu nedenle  Kompozit Kapı en iyisidir.

Ado kapıların adrese teslim ve montajları, termin süresi verilerek yapılmaktadır. Bu kapıların genelde çoğu modelleri elimizde bulunmaktadır. Fakat sipariş verirken adres bilgilerinizi bıraktıktan sonra ilgili kişiler sizleri arayıp teslim tarihlerini vermektedir. Kapılarımızın bu şekilde teslim edilmesindeki sebep mevsimlerinde yoğun satışlar olmasından dolayı ve montaj uygulamalarını sıraya aldığımızdan dolayı kapılarınız aynı günlerde kargo edilmemektedir. Ancak adresten teslim alabileceğiniz kapılarımızı aynı gün alabilmektesiniz. Ado kapıların diğer kapılara nazaran özelliği, günümüz şartlarında ıslak zeminlerde suya dayanıklı ve yıpranmadan yıllarca kullanabileceğiniz ayarlardadır. Bu kapılarımızın mukavemeti diğer kapılara göre daha üstün olmaktadır.

Ado kapı; kompozit kapı ve lamine kapı olarakta katagorize edilmiştir. Kapılarımızın fiyatları kendi bölümlerinde yazmaktadır. Kapıların siparişleri ve fiyatlandırması kasa, kanat genişliklerine göre de değişmektedir. Ado kapı ülke genelinde bayileri vardır ve tüm bayilerde genelde ürünlerin tamamı olmaktadır. Projelerde toplu kapı alımları için mutlaka iletişime geçerek bilgi alınız.

Kapılar yaşam alanlarının vazgeçilmezleridir ve alternatifi de yoktur. Kapılarınızı alırken sağlamlık ve tasarımlarını ön planda tutarak alınız. Bu şekilde yapılmasının sebebi ise tadilat ve dekorasyonlarda değişen kapılarda istenilen özellik ve vasıflar suya dayanıklı, darbelere dayanıklı, açma kapama yoğunluklarında metal aksamların pasifize olmamasıdır. Daha evvelden son kullanıcılar ev dekorlarında kapıların sadece fiyat kısımlarına maliyet aşamalarına bakarlardı. Fakat burada kalite arka planda kaldığından yanılma payları çok olunca kapılar konusunda fiyat değil kalite ve dayanıklılık oldu. Kaliteli, dayanıklı, sağlam bir kapı ucuz olmaz ancak makul fiyatta olur yada yıllık belli zamanlarda kampanyalı olur. Bu nedenle bu fırsatlardan yararlanmak için

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara;

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

Membran Kompozit Kapılar
Membran Kompozit Kapılar

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; Ailemize Bekliyoruz… 

Firmamız Ankara ve çevresinde komple ev tadilat ve dekorasyon işinin önde gelen ismidir. Uzun zamandır yaptığımız işimizi ciddiyet ve hakkıyla yapmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Uzman bir kadro oluşturup alanının en iyisi olup markamızı en iyiye taşıyacak şekilde hizmet vermekteyiz. En önemli husus markamız adına teslim sonrasında müşterimizi daima mutlu referanslara dönüştürmek.

Müşterilerimize her hususta en ince ayrıntısına kadar işimizi yapacaklarımızı anlatıp iş birliği fikir alışverişi ile hayal ettikleri tasarımlarında üzerinde projeler hayata geçirmeyi hedef edindik. Hedefimizi her işimizde teslim sonrası müşterilerimizin yüzünde görmenin kıvancını yaşıyoruz. Komple ev villa daire işyeri mağaza tadilatının yanı sıra sadece mutfak ve ya sadece banyonuzun ve hatta diğer alanlarda da hem dekorasyonunu hem tadilatını yapmaktayız.

 

İncek Ev Tadilatı, İncek Ev Tadilatı,  İncek Ev Dekorasyonu, İncek Ev Dekorasyonu, Ankara Tadilat Ve Dekorasyon, İncek Ev Tadilat Fiyatları , İncek Mutfak Banyo Dekorasyonu , İncek Tadilat Ustası, İncek Dekorasyon Firmaları , İncek Tadilatçı, İncek Dekorasyoncu Ustaları, İncek Ev Tadilatı, İncek Ev Tadilatı,  Eryaman Ev Dekorasyonu, Eryaman Ev Dekorasyonu, Ankara Tadilat Ve Dekorasyon, Etimesgut Ev Tadilat Fiyatları , Etimesgut Mutfak Banyo Dekorasyonu , Etimesgut Tadilat Ustası,  Etimesgut Dekorasyon Firmaları , Etimesgut Tadilatçı, Eryaman Dekorasyoncu Ustaları, Maltepe Ev Tadilatı, Maltepe Ev Dekorasyon, Maltepe Mutfak Dolabı, Maltepe Tadilat Ve Dekorasyon, Maltepe Tadilat Ustası, Maltepe Dekorasyon Ustası, Kızılay Ev Tadilatı, Kızılay Dekorasyon, Ofis Dekorasyon,