Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Pvc Pencere Sistemleri

Pvc Pencere Sistemleri

PVC Pencereler
PVC pencereler, ev ya da iş yerinizin mimari yapısına bağlı olarak çok farklı şekillerde ve renklerde üretilebilmektedir. Manzara, dış ortam görüntüsü ve bol ışık almak isteyenler için adaptörlü fransız pvc pencereler, farklı açılım tiplerinden faydalanmak isteyenler için 360° dönebilen pivot pencereler… Birçok farklı açılım ve kaplama seçeneği ile pvc pencere sistemleri üretilebilmektedir.

pvc pencere
pvc pencere

PVC Kapılar
PVC kapılar, PVC pencere ve kapı sistemlerinin en önemli elemanlarından birisidir. PVC malzemesinin sağladığı avantaj sayesinde birçok farklı uygulama PVC kapılara rahatlıkla yapılabilmektedir. PVC kapı takılacak yerin yapısına bağlı olarak açılım yönleri değiştirilebilmektedir. Örneğin bir PVC balkon kapısının yönü evin müsait olma durumuna bakılarak evin içine ya da dışına açılır şekilde üretilebilmektedir.
En önemli PVC kapı çeşitlerinden birisi de PVC katlanır kapı sistemleridir. PVC Katlanır Kapılar sayesinde evin içine açılmasını istediğiniz büyük balkonlarınız ya da bahçe ve havuza açılan kapılar yüksek yalıtım sağlarken, açıldıklarında dış mekanı kucaklamaktadır.

winsa pencere
winsa pencere

PVC Pencere ve Kapı Sistemleri Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar;
PVC pencere ve kapı sistemlerinin CE işaretlemesine sahip olması.
PVC pencere ve PVC kapılarınızın ısı iletim katsayısının 2 W/m2K değerinin altında olması.
PVC pencere ve PVC kapılarınızda kullanılan aksesuarların TSE ürün kalite belgesine sahip olması.
PVC pencere ve kapı sistemlerinin içerisinde kullanılan destek sacının paslanmaz ve en az 1,2 mm kalınlıkta olması.
PVC pencere ve PVC kapılarınızda kullanılan contaların EPDM ya da TPE malzemeden üretilmiş olması.
PVC pencere ve PVC kapılarınızda kullanılan menteşelerin zamak malzemeden üretilmiş ve eloktrostatik boya ile boyanmış olması. (PVC pencereler için 75mm, PVC kapılar için 90mm uzunluğunda olması.)
PVC pencere ve PVC kapılarınızda kullanılan camların garantili ve ısı kontrollü camlar olması.