Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Antrasit Renk Akrilik Kapak 3

Antrasit Renk Akrilik Kapak, Akrilik Mutfak Dolapları Renkleri,  antrasit akrilik kapak 

Antrasit Renk Akrilik Kapak

Antrasit Renk Akrilik Kapak

Antrasit Renk Akrilik Mutfak

Dolabın rengi tek renkli olabilmekte ve antrasit gri ile kullanılan dolabın rengi güzel bir görünüm sağlayabilmektedir. Dolaplar ailenin vazgeçilmezi olmakla birlikte aynı zamanda en çok ihtiyaç duyulan yerleşim alanıdır. İsteğe göre ergonomik dolapları renklendirmek evinizin atmosferini değiştirecektir.

Antrasit rengi hakkında detaylı bilgi

Antrasit Renk Akrilik  nötr bir renktir. Birçok insan bu rengi kullanılamaz ve nahoş bulabilir. Ancak dekorasyonda bu rengin tonu siyah kadar koyu ve açık gri kadar parlak olmadığı için insanların dikkatini çekiyor. Renkler siyah, beyaz ve griyi içerir ve bu üç rengin karışımından oluşur.

Mutfak modelleri

Antrasit Renk Akrilik

Gri tonlarında mavi, mor ve yeşil tonlar açık detaylar olarak yer alır veya kahverengi, pembe, sarı gibi tonlar vardır. Bu sayede soğuk ve sıcak gri tonlar oluşturulur. Ancak antrasit kömürü bu tonların hiçbiri olmadan nötr bir renk olarak görünür. Antrasit, beyaz, turuncu veya pembe ve koyu renklere iyi bir tamamlayıcıdır; Retro, romantik ve rüstik her stile uygun bir renktir.

akrilik mutfaklar

Mutfak dolabı kombinasyonu ve antrasit gri Mutfak dolapları,

  1. Mutfak dekorasyonunda en büyük rolü oynayan malzemelerdir. İnsanların zevkine göre tek başına çok parlak renkler kullanmak gözleri yorabilir veya ana renkleri tek başına kullanmak sıkıcı olabilir. Dekorasyonun bu aşamasında düşünülebilecek hususlar şunlardır:
  2. Mutfağın üst dolap kapaklarında beyaz kullanılarak alt kapılarda antrasit gri renkte kullanılabilir.
  3. Bu ikili harika bir uyum duygusu bulacağından mutfakta parlak görüntüler yakalamanıza da yardımcı olacaktır.
  4. Antrasit gri, turuncu, pembe ve lavanta gibi çok parlak renklerle eşleşir.
  5. Bu renkleri kullanırken üst kapakta parlak tonlar kullanmak daha şık bir görünüm sağlayabilir.
  6. Özellikle küçük mutfaklarda kullanılan renklerin çok karanlık yaşam alanlarına neden olmayacağına dikkat edilmelidir.
  7. Ana renk olarak antrasit külü kullanılıyorsa koyu renklerle kombine edilmemelidir.
  8. Aslında beyaz veya bej tonları en ferahlatıcı tonlardır.
  9. Büyük bir mutfakta bile antrasit gri ve siyah, kahverengi ve patlıcan rengi gibi koyu renklerin kullanılması koyu ve güzel bir görünüm oluşturacaktır.
gölbaşı Mutfak dolabı

Antrasit renk banyo, da kullanılır mı?

Banyo, en çok dekore edilmiş oturma odalarımızdan biridir. Dolap sayısının mutfağa göre daha az olduğu düşünüldüğünde daha göz alıcı seçimler yapmak yerinde olacaktır. Antrasit gri kullanmak istediğinizde düz renk dolap kapakları kullanabilirsiniz. Farkı artırmak için beyaz desenli bir kapakla birleştirebilirsiniz. Daha az desenli örtüler kullanarak banyoda sıra dışı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Antrasit Renk Akrilik Kapak 3
Antrasit Renk Akrilik Kapak 3

Oturma odası mobilyalarında antrasit gri kombinasyonu

Salondaki gümüş eşyalar ya da vitrin dediğimiz eşyalar neredeyse tükendi. Bir konut birimi ve en fazla bir konsol kullanıyoruz. Ancak ünite ve konsol üzerindeki dolaplardan vazgeçemeyiz. Kahverengi ve beyaz mobilyaların monotonluğundan sıkılanlar için parlak renkler kullanmak göz korkutucu olabilir. Tüm dekorasyonu etkileyeceği için daha uyumlu tonlar tercih edilir. Son yıllarda antrasit grisi kolay adapte olmasından dolayı çok popüler olmuştur. Beyaz ve bambu mobilyalarla güzel bir uyum yaratır.

Akrilik mutfak dolapları tercih etme nedenleri

Öncelikle mutfak dolabı renkleri açısından akrilik mutfak dolabı renk tabloları diğer tüm malzemelerden daha çeşitlidir. Bunun en önemli nedeni akrilik mutfak dolaplarının imalat yöntemi ile ilgilidir. Akrilik, klasik laminasyon yöntemi kullanılarak her iki yüze MDF panellerin kaplanmasıyla elde edilir. Akrilik mutfak dolabı modeli, üç boyutlu kaplaması olmadığı için renkli ve sınırsız tasarım olanakları sunmaktadır. Akrilik mutfak dolapları MDF panellerle kaplandığında, kapının yan tarafına da bandı iki boyutlu olarak kapatmak için bir parça bant çekilecektir.

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara ; Antrasit Renk Akrilik

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Ev Tadilat Dekorasyon Ankara  Ailemize Bekliyoruz…