Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Mermerit Mutfak Tezgahları

Mermerit Mutfak Tezgahları, Mermerit mutfak tezgah modelleri , Mutfak Tezgahı, Mermerit Tezgah, Dekopol Tezgah, Ankara Mermerit

Mermerit Mutfak Tezgahları

Mermerit kullanım alanları

Mermerit mermer tozu ve polyester ile hazırlanan karışımın kalıplara dökülerek reaksiyon sonucu istenilen şekilde katılaşması ile oluşan cisimlere denir.

Mermerit mutfak tezgahı, kuaför tezgahları, okul, lokanta, hastane, turistik tesisler, kurumlar, kooperatifler vb. İçin çok evye li lavabo dökümü, Hilton lavabo karşılama bankoları, sınırsız renk ve model seçenekleri ile Mermerit imalatı olanaklıdır.

Mermerit Mutfak Tezgahları

günümüzde mutfak, banyo tezgahları, evye, damlalık, alınlık gibi pek çok üründe kullanılmaktadır. Ürünün içeriğinden dolayı kimyasal maddelere (asitlere, bazlara, yağlara) ısı ve ateşe, darbelere ve lekelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ürünün, yüzeyi pürüzsüz ve gözeneksiz, su geçirmez, yanmaz ve hijyeniktir. İstenilen renkte, şekilde ve ebatta üretilebilmesinin yanı sıra evye, arka süpürgelik ve ön çıtaların yekpare olması ürüne ayrıcalık kazandırmaktadır. Dökülen asit, yağ, yoğurt suyu, kola, çay, limon suyu, asitli temizleyicilerden etkilenmez.

Mermerit Mutfak Tezgahları

Sıvıları kesinlikle emmez, yüzeyinde gözenekler olmadığından dolayı leke oluşturmaz, kir, bakteri ve mikropların oluşumuna izin vermez. Limon, sirke ve benzeri türde asitlerden etkilenmemesi, gözeneksiz olması ve ek yerlerinin pürüzsüz olması nedeniyle herhangi bir leke ve bakteri mikrop oluşumuna izin vermemesi, kolay temizlenebilmesi gibi özelliklerinden dolayı konutlar, bürolar, oteller için ideal bir malzemedir. Basit temizleme malzemeleriyle (sıvı olanlar tercih edilmelidir) kolayca temizlenir.

Mermerit Mutfak Tezgahları yıllarca ilk günkü özelliklerini korur, renginde ve yüzeyinde herhangi bir değişme olmaz. Mermercilerde çok çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. Mermerit in çok geniş kullanım alanları vardır: mutfak tezgahları ve bankolarında, banyo dolapları için hazırlanan lavabolarda, duvar kaplamalarında, (plaka olarak) masa, sehpa ve dekoratif amaçlı malzemelerde, okul, hastane, klinik, laboratuvar ve yemek teşhir yerleri gibi hijyen olması gereken mekanlarda, banka ,fast food gibi müşteri kabul bankolarında, bilgisayar masalarında, otel, tatil köyleri ve dinlenme tesislerinde fazlasıyla kullanılır.

Mermerit Tezgah Nedir?

Mermerit Mutfak Tezgahları mermer tozu ve polyester karışımı sayesinde oldukça dayanıklı bir yapı oluşturur. Mermere kıyasla bu malzeme desen ve renklerde çok daha çeşitlidir ve katı haldeki birçok farklı yerde döşeme, dekorasyon veya boya için kullanılabilir. Çünkü sınırsız renk ve model seçenekleri sağladığı için dekorasyona uyumlu mermer ürünleri her an elde etmek mümkündür. Gerektiği gibi farklı karışımlardan dolayı kalıplar yapılarak renk veya desen değiştirilerek birçok farklı ebatta mermer üretmek de mümkündür. Böylelikle banyo lavaboları için özel renkler veya yer döşemeleri için özel renkler elde edebilirsiniz.

 

Mermerit Tezgah Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Mermerit Mutfak Tezgahları Kimyasallara (asitler, yağlar ve alkaliler, ısı ve ateş, darbe ve lekeler gibi) karşı direnci yüksektir. Ürünün yüzeyi pürüzsüz ve gözeneksiz, su geçirmez, yanmaz ve sıhhidir.

Mermerit Mutfak Tezgahları
Mermerit Mutfak Tezgahları

Mermerit’ in Avantajları Ve Özellikleri Nelerdir?

  • Güzel Ve Zarif Görünümlü müdür? evet
  • İstenilen Dizayn, Ölçü Ve Renkte Üretilebilir mi? evet
  • Hijyeniktir, Sağlıklıdır Ve Bakteri Barındırır mı?  hayır
  • Yıllarca İlk Günkü Özelliklerini Korur mu? evet
  • Ürünün Döküm Olarak İmal Edilmesi Nedeniyle Doğal Mermere Göre Fiyatı Daha Uygun mudur? evet
  • Göçmelere, Kırılmalara, Aşınmalara Karşı Dayanıklı Ve Esnek midir? evet
  • Evye Ve Gövde Tek Parça Olarak Dökülür, Ek Yeri Var mıdır? hayır
  • Küflenmez Ve Su Geçirir mi? hayır
  • Kullanım Sırasında İnsan Ve Çevre Sağlığına Zararı Olur mu? hayır

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; Mermerit Tezgah Modelleri

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara;

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

 

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; Ailemize Bekliyoruz… 

Firmamız Ankara ve çevresinde komple ev tadilat ve dekorasyon işinin önde gelen ismidir. Uzun zamandır yaptığımız işimizi ciddiyet ve hakkıyla yapmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Uzman bir kadro oluşturup alanının en iyisi olup markamızı en iyiye taşıyacak şekilde hizmet vermekteyiz. En önemli husus markamız adına teslim sonrasında müşterimizi daima mutlu referanslara dönüştürmek.

Müşterilerimize her hususta en ince ayrıntısına kadar işimizi yapacaklarımızı anlatıp iş birliği fikir alışverişi ile hayal ettikleri tasarımlarında üzerinde projeler hayata geçirmeyi hedef edindik. Hedefimizi her işimizde teslim sonrası müşterilerimizin yüzünde görmenin kıvancını yaşıyoruz. Komple ev villa daire işyeri mağaza tadilatının yanı sıra sadece mutfak ve ya sadece banyonuzun ve hatta diğer alanlarda da hem dekorasyonunu hem tadilatını yapmaktayız.

3d Tasarım Ve Mimari Destek İle Güçlendirdiği Kadrosuyla  Ankara’da  Kişiye Özel Tasarımlar Ve Çalışmaları İle Kendinizi Özel Hissettirecek Projeleri 1997 Den Beri Sunmaktayız. Sizleri De Ayrıcalıklı Ve Özel Hissettirecek