Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Tezgah Arası

tezgah arası, tezgah arası modelleri, tezgah arası seçenekler

Tezgah Arası

Modern mutfak dekorasyonunda kullanılan her detay, tek tıkla mutfağı bir üst seviyeye taşıyabilecek bir detay haline geldi. Büyük dekoratif eşyalara (mutfak dolapları, mutfak masaları, halılar veya perdeler gibi) ek olarak, tezgah ile tezgah arasındaki fayanslar gibi bazı küçük ama etkili bileşenler de vardır. Geçmişte, mutfağın tamamı o zamanlar seramik olan fayans veya seramik karolarla kaplıydı. Bu durumda tezgahlar arası aynı ürün tarafından kapatılır. Ancak bu trendin sona ermesi ve seramik üretiminin başlamasıyla birlikte seramikler, tezgah ve dolap arasındaki mutfağın sadece bir parçası haline geldi ve model de değişti.

Tezgah ile mutfak dolabı arasında yer alan kiremit modeline tezgah arası çini modeli denir. Bu fayas modelleri birçok farklı özelliğe sahiptir ve renk, desen, dolap ölçüsü ve tezgah stiline göre seçilebilir. Desenler, renkler ve tasarımların yanı sıra dayanıklılık, uzun ömür, su geçirmezlik, temizlik zorluğu gibi farklılıklar da vardır. Modern mutfak tezgahı arasında fayans seçerken, birden fazla detayı dikkatlice kontrol etmek gerekir.

Parlak siyah

Tamamen siyah yerine daha parlak siyahla rafine edilmiş mutfak karoları, yemek pişirmeyi daha keyifli hale getirecek ve aynı zamanda kirli görünmeyi de zorlaştıracaktır. Size gerçekten beğeneceğiniz 14 yeşil mutfak dekorasyonunu getirelim. Yeşil mutfaklar söz konusu olduğunda hayal etmek zor çünkü beyaz, gri, siyah veya ahşap mutfaklara alışkınız. Ancak yeşil, mutfağınıza bambaşka bir görünüm katabilir ve daha keyifli bir şekilde yemek pişirmenize olanak sağlayabilir. Yeşili kullanın Mutfağınız yeşil olmasa bile yeşili değerlendirebilirsiniz. Mutfaktaki masayı kaplayan yeşil bitkiler olabilir

Plaj evi tarzı

Oturma odasında görünen bir mutfağınız varsa, mutfak tezgahı çok basit olmamalıdır. Desenli rengarenk eşyalar seçebilir ya da mutfakta ahşap kullanabilirsiniz. mermer Tamamen beyaz bir mutfak kullanmak istiyorsanız, biraz doku eklemelisiniz, aksi takdirde mutfak çok monoton görünecektir. Mermerin eşsiz dokusu bu konuda size fayda sağlayacaktır.

Ahşap

Mutfağı biraz daha sıcak göstermek için güzel ve mat bir ahşap tercihi de yapılabilir. Böylece rustik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Denizci Havaları

Mutfakta biraz denizciliği andıran görüntüler kullanmanız mutfağın daha etkili görünmesini sağlayacaktır ve ayrıca her mutfakta görülemeyecek bir detay olacaktır.

Koyu Derzler

Beyaz fayansların arasına uygulanacak siyah derzler, mutfağın daha üç boyutlu görünmesine destek olacaktır.

Zengin aydınlatma modelleri Mutfakta özellikle pencere çevresinde altın desenler kullanılabilir. Rafine bir görünüm elde etmek için ideal olabilir. Teflon kaplama Fayans satın almanıza gerek yok. Teflon kaplı duvar kağıdı, tezgah arkasında kullanıma uygundur ve temizlenmesi kolaydır. Bütün duvarı örtün Sadece tezgah ve dolap arasında uzanmanız gerekmez. Dilerseniz etkili bir başvuru önerebilirsiniz.

Tezgah Arası

Eski moda Ayrıca mutfakta geçen yüzyıla ait tasarımları kullanabilirsiniz. Böylelikle kiremitli tasarım istenen etkiyi yaratmaya yardımcı olacaktır. Kireç grisi Mutfağın renkli ve sıcak görünmesi için farklı renklerde güzel küçük gri fayanslar döşeyebilirsiniz. Yapay tuğla Resimdeki şeyler aslında tuğla değil, sadece tuğlaya benzeyen ince tuğlalardır. Bu seçeneği de beğenebilirsiniz.

Bitki deseni Mutfağa İngiliz tarzını getirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bitkisel desenlerden fayans seçmek. Operasyonun geri kalanı sadece yapılır, çünkü aksi takdirde çok karmaşık olacaktır. deniz meltemi Sahilde yaşıyorsanız mavi ve okyanus benzeri çinileri tercih edebilirsiniz. Uyumlu hale getirmek için dolapta biraz kirli beyaz seçebilirsiniz. Metalik Mutfağa biraz metalik bir görünüm katarak güzel bir tarz yaratabilirsiniz. Fırçalanmış alüminyum iyi bir seçim olacaktır.

Eski moda

Ayrıca, 1900’lerin başı gibi görüntüleri yakalamak için hafif çıkıntılı karoları da seçebilirsiniz. Çiftlik tarzı El boyaması çiftlik evi tarzı karolar, mutfağın çok ilginç görünmesine yardımcı olacaktır. Eril Gri sesin sizin için alan dışı olduğunu düşünebilirsiniz, ancak güzel bir arka plan oluşturabilir ve erkeksi bir duruş sağlayabilir. Yıpranmış duvar Fayanslarda biraz yuvarlanma kullanmak, evinizin daha gerçekçi görünmesini sağlayacak ve ayrıca rustikin daha canlı görünmesini sağlayacaktır.

Tezgah Arası

Tırmanmak Fayansların üzerine sarmaşık deseni yerleştirmek mutfağınıza güç ve hayat katacaktır. bronz Tunçtan siyaha kadar ilginç gri tonları, baştan çıkarıcı ve seksi bir mutfak görünümü sağlar. Antik parlaklık Normal boyutlardan daha büyük olan cam tuğlalar ve gümüş malzemeler ilginç bir mutfak alanı yaratacaktır. Deniz kızı ilhamı Okyanus dalgaları ve deniz kızlarından ilham alan görüntüler elde etmek için mavi ve yeşil tonlarda fayans seçebilirsiniz. Gümüş dokunuş Bunlar muhtemelen gördüğünüz en çekici karolar. Siyah ve gümüşün birleşimi zarif ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Sakin mod İddia modunu geniş bir odada kullanmak iyi bir seçim olabilir. Klasik görünüm Klasik ve zamansız bir görünüm için nötr renkler seçin. Beyaz fayanslar gri dolaplarla harmanlanıyor.

Yağmurluktan ilham aldı Klasik bir görünüm oluşturmak için yağmurluklardakine benzer desenler kullanabilirsiniz. Turkuaz patlaması Sarı panjurların altındaki turkuaz çiniler, güzel bir sahil evi atmosferi yaratmaya yardımcı olacak ve mutfak çok şık görünecek. Ayrıca renklerin patlaması sizi heyecanlandıracaktır. dama Küçük damalı desen, retro mutfak stili için çok uygundur. Diğer kısımlarda sadeliği kullanarak mutfağı dengeleyebilirsiniz. Klasik mermer Denge kirişi stili ve mermer ile modern bir mutfak oluşturulabilir. Minimalist olmasına rağmen çok çekici olacak. Romantik detaylar Fransız dekorasyonunu sevenler de bu dekorasyonu beğenecekler. Beyaz ve mavi desenler, mutfağa romantik renkler katmak için idealdir.

Karanlık ve dram Siyah ve parlak fayanslar güzel grafikler oluşturabilir ve çok karanlık olduğunu düşünüyorsanız duvarları gri yapabilirsiniz. Deniz gözlüğü Güzel bir ada görünümü oluşturmak için mavi ve cam karoları kullanabilirsiniz. cam tuğla Fayans yerine tamamen cam kullanabilir ve mutfağın daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Fas tarzı Mutfağın egzotik bir dokunuş katmasına yardımcı olmak için Fas tarzı karoları kullanabilirsiniz. Ama gerisini kolaylaştırmayı unutma. Yumuşak sarı Fransız pastanesi gibi yumuşak sarının kullanılması bir bistro görünümü sağlayacaktır. Kırmızı Kırmızı, mutfak için biraz fazla görünüyor, ancak yalnızca bir duvarı kırmızıya boyayabilirsiniz.

Ankara Ev Tadilat ve Dekorasyon

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek

Ankara Ev Tadilat ve Dekorasyon

Ailemize Bekliyoruz…