Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Çatı Arası Mobilya

Çatı Arası Mobilya

Çatı katı tadilat & dekorasyon

Çatı Arası Mobilya, Çatı katı odalarında depolama ihtiyacını karşılayacak dolap sistemlerini duvardan duvara dizayn ederseniz alan tasarrufu sağlarsınız. Diğer odalar kadar geniş olmasa da ölü ya da boş alanları depolama sistemlerine dahil edecek bir dizayn söz konusu olabilir. Renk ahengi ve uyumuyla öne çıkan bu yatak odası örneğinde olduğu gibi gerek tavan boşlukları, gerekse duvar ve dolap mesafesi arasında kalan boşluklar akılcı dizayn edilerek dolaplara dahil edilmiş. dolap tasarımlarını yapan firma, kullanıcı ihtiyaçlarına göre dolap ya da raf derinliklerini milimetrik ölçülerle duvara bitişik dizayn ediyor.

 

Son derece fonksiyonel ve zeminden yer kazandıran dolap çözümleri için, dikey boşlukları akılcı değerlendirmenizi sağlayacak dolap kapakları ve raf donanımları tasarlanıyor. Özellikle göz hizasında olan dolap rafları günlük rutinlerde en çok kullanılan giysiler için özel olarak dizayn edilmiş. Daha az kullanılan eşyalar için dolap düzeni oluştururken tavana en yakın raflar depolama ihtiyacını karşılayan kutularla düzenleniyor. Kullanıcı ihtiyaçlarını esas alan bir düzen oluşturmak için çekmeceler ürün ebatlarına göre kolaylıkla erişebileceğiniz göz hizası alanlarda yer alacak şekilde dizayn edilmelidir.

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara;

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

 

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; Ailemize Bekliyoruz… 

Firmamız Ankara ve çevresinde komple ev tadilat ve dekorasyon işinin önde gelen ismidir. Uzun zamandır yaptığımız işimizi ciddiyet ve hakkıyla yapmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Uzman bir kadro oluşturup alanının en iyisi olup markamızı en iyiye taşıyacak şekilde hizmet vermekteyiz. En önemli husus markamız adına teslim sonrasında müşterimizi daima mutlu referanslara dönüştürmek.

Müşterilerimize her hususta en ince ayrıntısına kadar işimizi yapacaklarımızı anlatıp iş birliği fikir alışverişi ile hayal ettikleri tasarımlarında üzerinde projeler hayata geçirmeyi hedef edindik. Hedefimizi her işimizde teslim sonrası müşterilerimizin yüzünde görmenin kıvancını yaşıyoruz. Komple ev villa daire işyeri mağaza tadilatının yanı sıra sadece mutfak ve ya sadece banyonuzun ve hatta diğer alanlarda da hem dekorasyonunu hem tadilatını yapmaktayız.