Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Salon Duvar Ayna Modelleri

Salon Duvar Ayna Modelleri

Salon Duvar Ayna Modelleri, Eklediğimiz görselde salon duvar ayna modelleri görebilirsiniz. Her ne kadar modern ve spor tarzda bir eviniz olsa da klasik model bir aynayla dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. veya tamamen ağır bir salon takımına yakışacak nitelikte ki varaklar ile motifler ile desteklenmiş aynalarda sevilen modeller arasındadır.
Şık bir komodini güzel bir ayna ile tamamlayabilir ve evinizde dekoratif köşeler oluşturabilirsiniz.

 

Varak Çerçeve Baklava Dilim Salon Ayna Modelleri

Varak çerçeve ile salonlar da ihtişamı ve ağır görüntüyü sağlamak için kullanılan baklava desenine benzeyen aynaların bir araya getirilmesi ile oluşan şık görüntüdür. buraya tıklayarak modelleri inceleyebilirsiniz.

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara;

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

 

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; Ailemize Bekliyoruz… 

Firmamız Ankara ve çevresinde komple ev tadilat ve dekorasyon işinin önde gelen ismidir. Uzun zamandır yaptığımız işimizi ciddiyet ve hakkıyla yapmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Uzman bir kadro oluşturup alanının en iyisi olup markamızı en iyiye taşıyacak şekilde hizmet vermekteyiz. En önemli husus markamız adına teslim sonrasında müşterimizi daima mutlu referanslara dönüştürmek.

Müşterilerimize her hususta en ince ayrıntısına kadar işimizi yapacaklarımızı anlatıp iş birliği fikir alışverişi ile hayal ettikleri tasarımlarında üzerinde projeler hayata geçirmeyi hedef edindik. Hedefimizi her işimizde teslim sonrası müşterilerimizin yüzünde görmenin kıvancını yaşıyoruz. Komple ev villa daire işyeri mağaza tadilatının yanı sıra sadece mutfak ve ya sadece banyonuzun ve hatta diğer alanlarda da hem dekorasyonunu hem tadilatını yapmaktayız.

Baklava Desen Ayna Nedir ?

Baklava desen aynalar ; kare kare küçük aynaların birbiri ile yan yana getirilerek büyük bir plaka haline gelmesi , ve baklava dilimi şeklinde olan mekanın özellikle hol ve salonlar da daha geniş ve derin bir görüntü elde etmek ve de ışığı oda içerisine yaymak için kullanabiliriz. Salon Duvar Ayna Modelleri denildiğinde en çok tercih edilen baklava desen aynadır.

Evinizin dekorasyonunda dev boy aynaları nasıl kullanabilirsiniz ?

Bu konuda size fikir verecek birkaç tane model seçtim. Sizin eviniz için uygun olan fikri seçebilirsiniz. Yatak odasında dev aynalardan faydalanmak odanıza romantik bir hava verecektir.
Büyük boy aynaları yatak odanızın dekorasyonunda yatak başı olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle bu fotoğrafta olduğu gibi klasik, eskitilmiş bir ayna yatak odalarında çok hoş duracaktır.

Salon dekorasyonlarında ihtişamı daha ön plana çıkarmak için ayna kullanımı olduğu da tereddüt gerektirmeyen bir konudur tabiki. Salon dekorasyonunda ayna kullanımı size bağlı olarak değişir. Odanıza derinlik katmak istiyorsanız yani aynayı bu odada kullanma amacınız daha geniş ve ferah göstermekse o zaman büyük ve geniş aynalardan kullanmanız gerekir. Eğer ki odanızda aynayı sadece sevdiğiniz için , estetik açıdan hoş görünsün diye kullanıyorsanız o zaman minik aynalardan seçebilirsiniz. İşlemeli, kenarları varaklı aynaların kullanımı klasik üsluptaki ev dekorasyonlarında vazgeçilmez ögelerden bir tanesidir.

Dolce Mutfak Akrilik Kapak Mutfak Dolabı

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

3d Tasarım Ve Mimari Destek İle Güçlendirdiği Kadrosuyla  Ankara’da  Kişiye Özel Tasarımlar Ve Çalışmaları İle Kendinizi Özel Hissettirecek Projeleri 1997 Den Beri Sunmaktayız. Sizleri De Ayrıcalıklı Ve Özel Hissettirecek

Dolce Mutfak Dekorasyon  Ailemize Bekliyoruz…