Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Gri Renk Akrilik Kapak 2

Gri Renk Akrilik Kapak, Gri Renk Akrilik Kapak

Gri Renk Akrilik Kapak

Gri Renk Akrilik Kapak

Gri Renk Akrilik Kapak Mutfak

akrilik mutfaklar

Rahat ve keyifli gri atmosferi ile size ve ailenize yemek hazırlayıp hayatın baskısından kurtulabileceğiniz bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Toplumdaki gri, ciddiyet ve soğukluğun sembolü olarak kabul edilir. Bununla birlikte, bu soğuk renk, tanımın ötesinde bir tevazu duygusunu temsil ediyor. Gri mutfak dolapları kullanmak istiyorsanız, bunları farklı tonlardaki veya renkli dolaplardaki öğelerle eşleşecek şekilde tasarlamalısınız. Gri mutfak dolaplarında farklı uygulamalara sahiptir. Gri Renk Akrilik Kapak Mutfak, Bunlar

  • Açık Gri
  • Beyaz gri
  • Antrasit gri
  • Akrilik gri
  • Mat gri
  • Metalik gri
  • Koyu gridir
Mutfak tadilatı ve Mutfak dolabı

Gri Renk Akrilik Kapak

Modern mutfak dolabı modellerinde en çok kullanılan renklerden biri gridir. Havayı hiçbir renk mutfağa gri getiremez. Gri, mutfakta doygun bir görüntü oluşturacaktır. Akrilik, vernik ve laminat çeşitleri arasında genellikle ilk tercihtir. Son Yılların en moda mutfak dolaplarından biridir. Çevresine ciddi bir hava katar. Bu aynı zamanda iş yapmak için de iyidir. Mutfakta sakin bir şekilde çalışmak isteyenler için gri mutfak dolapları kullanmalarını tavsiye ederiz.

modern Mutfak dolapları

Gri mutfak dolapları seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Mutfağın boyutu orta büyüklükte olmalıdır. Mutfakta diğer aydınlatma ekipmanları kullanılmalıdır. Kullanılan karolar gri ve gölgeli olmamalıdır. Beyazı da tercih edebilirsiniz. Diğer renklerle değil, bitişik renklerle birleştirilmelidir.

keçiören Mutfak dolabı

Gri mutfak dolapları tercih etmek istiyorsanız

Zeminde ahşap parke tercih edebilirsiniz. Ya da mutfak tezgâhında beyazı tercih edebilirsiniz. Ayrıca mutfağın duvarlarında sıcak renkler seçerek mükemmel bir tasarım elde edebilirsiniz. Koyu gri mutfak dolaplarını seviyorsanız duvarları hafifçe boyayarak mutfağın kararmasını engelleyebilirsiniz. Açık gri mutfak dolaplarını seviyorsanız, sıcak bir atmosfer yaratmak için sarı veya turuncu renklerde farklı mobilyalar kullanabilirsiniz. Antrasit grisi bu günlerde en popüler seçimdir.

ev tadilat dekorasyon ankara mutfak

Antrasit gri mutfak dolaplarını seven müşterilerimiz için önerimiz modern bir mutfak stili seçmektir. Ek olarak, “Retro tarzı” antrasit gri üzerinde de iyi sonuçlar elde edebilir ve gri mutfak dolapları için beyaz ve gri kombinasyonu en çok istenen renk seçimidir

Akrilik Kapak Nedir?

Akrilik; Ham Mdf Üzerine Yapılan 1mm’lik Akrilik Malzemenin Kaplanmasıdır. Peki, Mdf Nedir? Mdf Sert Ve Yumuşak Ahşap Parçalarının Life Çevrilip Mum Reçine Tutkal Ve Yüksek Yapıştırıcı Ürünler İle Yüksek Sıcaklık Dereceleri İle Preslenmesidir. Dolayısı İle Dayanıklılığı Da Oldukça Yüksek Ve Kaliteli Bir Malzemedir. Bu Kaliteli Malzemenin Üzerine Pürüzsüz Cam Efektinde Olan Parlak Akrilik Levhaların Sıcaklık İle Üzerine Presleniyor. Dolayısı İle Sökülme Ve Benzeri Sorunlar Gözlenmez. Mdf Malzeme Boşluksuz Ve İç Malzemesinin Tamamen Sıkışıp İç İçe Geçmesinden Ötürü Hem Darbeye Hem De Suya Oldukça Dayanıklıdır. Mdf Mi Sunta Lam Mı? Mdf Daha Dayanıklı Ve Sorunsuz Bir Üründür Ve Bu Sebeple Banyo Mutfak Gibi Islak Mekânlarda Tercih Edilir. Akrilik Mutfak Dolabı Modelleri De Aşağıda Bıraktığımız Görseller De İnceleyebilirsiniz.

Akrilik Mutfak Dolabı Kullanışlı Mı?

Akrilik Malzeme Dayanıklı Mdf Üzerine Yapılması Ve Akrilik Yüzeyin Pürüzsüz Ve Parlak Olması Sebebi İle Temizliği Kolaydır. Bu Nedenler İle Darbeye Ağırlığa Dayanıklı Olması İle De Güvenilirdir. Seyreltilmiş Temizlik Ürünleri İle Çok Rahat Temizlik İmkânı Sunar.

Akrilik Mutfak Dolapları Ve Renklerini De Mekânın Işık Alması Dar Olup Olmaması İle Doğru Orantıda Seçilmelidir. Dar Mutfaklar İçin Genelde Daha Açık Renk Akrilik Kapak Seçilmeli. Ada Akrilik Mutfak Dolapları Geniş Mutfaklarda Oldukça Tercih Edilir. L Mutfak Ve U Mutfaklarda Da Akrilik Kapak Çok Şık Olmaktadır.

Gri Renk Akrilik Kapak 2
Gri Renk Akrilik Kapak 2

Akrilik Mutfak Dolabı Şık Mı? Elbette Parlak Olması Sebebi İle Mekan İçerisindeki Işığı Yansıtır Daha Aydınlık Bir Görüntü Sağlar Buna Ek Olarak İstediğiniz Renk Desen Ve Modelde Akrilik Mutfak Dolabı Yaptırabilirsiniz. 

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; Gri Renk Akrilik Kapak

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Ev Tadilat Dekorasyon Ankara Ailemize Bekliyoruz…