Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Country Mutfak Modelleri

Country Mutfak Modelleri

Country mutfak modelleri için tıklayabilirsiniz.

Country Mutfak Modelleri

Country Nedir

kırsal çiftlik evi tasarımını temsil eden bir estetiği ifade eder. Bu dekorasyon tarzı, daha basit yaşama hissi nedeniyle popülerlik kazanmıştır. Country tarzı bir mutfağın renk paleti, vintage gibi tasarım öğelerinin eklenmesiyle pastel ve parlak renkleri içerecektir. Kırsal tarzda bir dekor oluşturmak için kullanılan malzemeler, diğer organik malzemelerle birlikte ahşap ve kaya içerir.

Country Mutfak Modelleri

Bir tasarımcının ne kadar özgün ve orijinal olmasını istediğine bağlı olarak mutfak tasarımlarına dahil edilebilecek çeşitli ayrıntılar vardır. Bir ocak, odun yanan göbekli soba ve ön lavabonun dahil edilmesi, bu estetiğin daha aşırı ifadeleri olan fikirlerdir. Daha geleneksel yaklaşımlar, taneli ahşap dolap, çiçek desenleri ve fayansın dahil edilmesini içerir. Country stilindeki farklılıklar da bölgesel olabilir. İç tasarımın modern ülke tarzı pastoral bir klasiktir. Tamamen geleneksel bir ülke tasarım stilinden uzaklaşmak; modern ülke, minimal notalarla birlikte daha eğlenceli ve nüanslı yönlere izin verir.

Ve mükemmel ülke tarzı alanı ifade eden bir dizi unsur olduğundan, modern ülkenin dekorasyon görünümünü ve ilham için bir bütçe üzerinde akıllı bir ülke dekorasyon fikirlerini parçalayacağız .

AHŞAP VE DOĞAL MALZEMELER

güzel modern ülke tasarım fikirleri
Hiçbir modern ülke tarzı iç tasarım ahşap unsurlar olmadan tamamlanmamıştır. Ahşap kullanımı ülke tasarım stilini yapar; onsuz bildiğimiz ve sevdiğimiz tarz olmazdı. Görünen kirişleri, ahşap panelleri ve orijinal ahşap döşeme tahtalarını düşünün. Bunların hiçbirini evinizde yoksa, bütçeniz varsa bunları eklemeyi düşünmelisiniz.

Country Mutfak Modelleri

Ancak bütçeniz kısaysa, gerçekten rüstik bir görünüm istiyorsanız, büyük bir modern ülke iç tasarım hack, ahşap paneller veya hatta çıplak tuğla gibi görünmek için basılmış duvar kağıdı kullanmaktır. Ahır tarzı kapılar, bir giriş yolu ve dolap kapıları için de mükemmeldir ve geleneksel tarzda klasik ahşap mobilyalar, ülke tarzı bir ev iç tasarımında gereklidir. Hasır sepetler harika saklama seçenekleri sunar ve organik malzemelerden yapılmış keten döşemeler ve kilimler doğal temayı korumanıza yardımcı olur. Country mutfak modelleri için.

Country Mutfaklarda Nelere Dikkat Edilmeli

 • BASİTLİK
  basit modern ülke tasarım fikirleri
  Ülke tarzı iç tasarım basittir – modernize ederken daha fazla derinlik eklenir, ancak yine de tasarım stilinin ayırt edici özelliği olan sadeliği korur . Beyazlar, kremler, kahverengiler ve bejler gibi nötr renkler, modern ülke tarzı iç tasarımda mükemmel, basit temel renkler oluşturur. Modern bir ülkeyi sıcak ve misafirperver hissetmek için doğal tonları ve yumuşak tonları seçin.

Blok renkleri, daha rahat dokunuşlarla etki katmaya yardımcı olacaktır – desensiz düz bir kanepe seçin – buraya biraz renk ekleyebilirsiniz. Ahşap sehpalarda basit, sorunsuz hatlar ve geri kazanılmış ahşap raflar, ülke tasarımının iç tasarımına ilginç bir avantaj sağlar. Odanızdaki her şeyin bir amacı olmalı; içindeki şeylerin sadece gösteri için ve bir ülke tarzı ev gibi görünmesini sağlamak için orada olmadığı pratik bir oda. Mutfakta cam ön kabin gibi sık kullanılan öğelerin kolayca erişilebilir olmasını sağlayan açık vitrinleri düşünün.

Country Mutfak Modelleri

 • UYUŞMAZLIK
  modern ülke mobilya fikirler
  Eşleşmeyen mobilyalar, ülke tarzı ev iç tasarımının imza görünümlerinden biridir. Ülke tarzı iç tasarım fikirleri ortaya çıkarırken, odalarınızın sanki bir araya getirilmiş gibi görünmesi ve birbirleriyle doğal olarak çalışması gerektiğini unutmayın. Modern bir ülke tasarım tarzı oda, içindeki mobilyalar nesiller boyunca ailenizde gibi görünmelidir.

Yeni görünen şeylerden kaçınmak, modern ülke tarzı iç tasarıma çivi çakmanıza yardımcı olacaktır – biraz karakterli öğeler için bit pazarlarına ve tasarruf mağazalarına göz atın. Mutfak ünitelerindeki uyumsuz kulplar ve düğmeler, ilçe mutfak dekorasyon fikirlerini düşünürken eğlenceli ve kişisel bir dokunuş katacaktır.

 • KUSURLULUK VE KAYIT DIŞILIK
  ilham verici modern ülke mutfak rehberi
  Ahşaptaki çizikler, sıyrıklar, çarpmalar ve ezikler ve deniz mili, modern ülke tarzı iç tasarımda kutlanan yaş işaretleridir. Gayri resmi tasarımlar ve düzenler, ülke tasarım tarzının kalbi olan eğlenceli yakın arkadaşlara ve ailelere katkıda bulunur. Bir tencerenin her zaman sobaya dökülmeye hazır olduğunu ve her zaman ateş yaktığını hayal edin.

Country Mutfak Modelleri

Modern ülke tarzı iç dekorasyon, eski püskü şık stille aynı değildir, ancak benzer bir damar boyunca – bu görünüm, parçalarınızın, sanki onlar gibi görünmek yerine, iyi kullanılmış gibi görünen parçalarıyla ilgilidir. . Bir çiftlik evi mutfak masası da ülke tarzı ev iç tasarımı için bir zorunluluktur. Yeni bir masaya yatırım yapmayı göze alamıyorsanız, halihazırda şirin bir ülke tasarım stili kesmek için sahip olduğunuz masanın üzerine minimum maliyetle işaretli bir masa örtüsü asın. Tezgah oturma bir çiftlik evi masası ile harika görünüyor ve pratik yanı sıra trend ve akşam yemeği için masa etrafında kalabalık büyük bir aileniz varsa mükemmel.

 • PRATİKLİK
  modern ülke oturma odası dekor
  Modern ülke tarzı tamamen pratiklikle ilgilidir. Bir çiftlik evinde uğruna orada olan ve bir amacı olmayan şeyler görmüyorsunuz. Her şeyin bir ülke tarzı evde olmak için bir nedeni vardır ve her şey kullanılmalıdır; gösteri için hiçbir şey olmamalı. Yemek masanızın etrafındaki sandalyeler veya dağınık aksesuarlar ve bitler ve parçalar olsun – gerçek ülke tasarım tarzında hiçbir şey yüzeysel olmamalıdır.

Bu minimal yaygara bir görünümdür; çok fazla flounces ve gereksiz fırfırlar yok, en iyisi için hiçbir şey kaydedilmedi ve hiçbir sandalye oturmadan, onu mahvetme korkusuyla kalmadı. Ülke tarzı ev iç tasarımında bol miktarda depolama alanına sahip büyük pratik mobilya parçaları bir zorunluluktur. Bu, çarşaflarınızı ve giysilerinizi saklamak için zırhlar ve çanak çömlek, tencere, tava ve mutfak aletlerini görüntülemek için geleneksel dolaplar anlamına gelir.

 • SICAKLIK VE RAHATLIK
  modern ülke ev dekor fikirleri
  Ülkenin oturma odası dekorasyon fikirlerine derinlik ve konfor ve renk katmak için battaniyeler, atmalar ve sıcak renkli halılar kullanın. Modern ülke tarzı iç dekorasyonun kötü bir şekilde düşebileceği kış titremelerini ortadan kaldırmak için işaretli malzemeler, tartanlar ve tıknaz örgüler tercih edin. Kırmızı renkler, yeşillikler, pembeler ve portakallar gibi aksesuarlar ve yumuşak mobilyalar için sıcak renkler kullanın (özellikle ilçe oturma odası dekorasyon fikirleri için derin mavi bile iyi gider).

Griler, maviler ve sarılar da hafif, parlak ve samimi bir atmosfer için mutfaklarda harika görünür – pasteller güneşli ve canlıdır ve ince renk vuruşları isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Güncelleme ihtiyacı olan mobilyalarınız (tabureler, sandalyeler ve masalar gibi) varsa, ucuz ve kolay bir güncelleme için parlak renkli boya kullanın.

 • DESENİ UNUTMA
  modern ülke iç tasarım
  Çiçekler genellikle ülke tarzı iç dekorasyonun temel bileşenleridir. Bunlar geleneksel veya daha modern çiçek desenleri olabilir ve şeritler ve kontroller de iyi çalışır; özellikle daha modern ve temiz bir ülke tasarım stili veya daha az bir şey arıyorsanız.

Desen renkli kumaşlar ve cesur baskılar sürerken ülke tarzı iç dekorasyon vurgulamak için de kullanılabilir. Tuğla işi ve diğer doğrusal tasarımlar (ahşap paneller gibi) ülke tarzı iç tasarıma ince bir şekilde derinlik katacaktır.

 • MİNİMAL ERİŞİM
  modern ülke mutfak iç tasarım
  Ülke tarzı iç tasarım fikirleri, bir ülkede evde cesur, açıklama parçaları bulunmadığından gösterişli değildir. Flora ve fauna ile birlikte çerçeveli halk esintili işlemeli halılar, ülke tarzı iç dekorasyona doğal olarak mükemmel eklemeler yapar. Ve her odaya canlı ama maksatlı bir his vermek için modern bir ülke tarzı ev kişisel dokunuşları vermek için dekoratif ekstralar getirin.

Bütçe dahilinde kalmak için özel aksesuarlar oluşturmak için DIY işçiliğinde elinizi denemeyi de düşünebilirsiniz. Ve lale, nergis ve sümbül gibi bahar çiçeklerini barındırmak için benzersiz yetiştiricilerin yerel antika pazarlarını ve ikinci el mağazalarını araştırın. Beklenmedik bir dokunuş için yeniden tasarlanmış meyve kasalarından raf ve depolama bile yapabilirsiniz.

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; Akrilik Kapak Mutfak Dolabı

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

3d Tasarım Ve Mimari Destek İle Güçlendirdiği Kadrosuyla  Ankara’da  Kişiye Özel Tasarımlar Ve Çalışmaları İle Kendinizi Özel Hissettirecek Projeleri 1997 Den Beri Sunmaktayız. Sizleri De Ayrıcalıklı Ve Özel Hissettirecek

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara Ailemize Bekliyoruz…