Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Şentepe Mutfak Tadilatı

Şentepe Mutfak Tadilatı  Dolce Dekorasyon, Ankara’nın her yerinde mutfak dolapları, mutfak kapıları, mutfak dekorasyonu ve tadilat işleriniz için profesyonel ekibimizle birlikte çalışmaktadır.

Şentepe Mutfak Tadilatı
Şentepe Mutfak Tadilatı

Beyaz akrilik mutfak dolabı modeli

beyaz akrilik kapaklı ankastre mutfak. Beyaz mutfak dolapları Beyaz mutfak dolapları, özellikle küçük ve az ışıklı mutfaklarda genellikle çevrenin ferah bir görüntüsünü sağlar. Bunu tercih edebilir veya düz renkler ve bazı ahşap damarlı renkler ile kullanabilirsiniz. Burada sizler için derlediğimiz beyaz ankastre mutfak modellerinden bazılarını inceleyebilirsiniz. Akrilik kapaklı beyaz mutfak modeli

Beyaz ankastre mutfak modeli

en popüler mutfak modellerinden biridir. Beyazı (çok avantajlı bir renk) farklı model ve renklerle kullanmak, müşterilerimizin zevklerine uygun şık bir mutfak oluşturabilir. Ankastre mutfakta beyaz nasıl kullanılır? Mutfağınızdaki tüm dolaplarda beyaz veya tercihinize göre ikinci bir renk kullanıyoruz. Bu renkleri istediğiniz tüm dolap stillerinde de kullanabilirsiniz. Örneğin beyaz, kır tarzı bir mutfakta veya daha modern bir tasarımda kullanılabilir. Ayrıca müşterilerin beğendiği mutfak tarzına göre kulp benzeri aksesuarlar kullanıyoruz.

Beyaz akrilik mutfak dolabı modeli

Beyaz, mutfağınızı daha parlak gösterecek. Beyazı kullanırken mutfağınız daha geniş bir görünüme ve dolayısıyla daha ferah olacaktır. Beyaz, diğer renklere göre daha az su ve parmak lekesi gösterdiğinden kullanımı daha kolaydır. Beyaz, mutfakta kullandığınız diğer tüm renklerle uyumlu bir şekilde birleştirilebilir. Beyazın herhangi bir stilini kullanabilir, tezgâhlar arasında fayans ve tezgâh kullanabilirsiniz. Ayrıca zamanla mutfakta değişiklik yapmak istediğinizde belirli dolapların rengini değiştirerek mutfağı değiştirme imkânına sahip olacaksınız.

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara;

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

Şentepe Mutfak Tadilatı

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; Ailemize Bekliyoruz… 

Firmamız Ankara ve çevresinde komple ev tadilat ve dekorasyon işinin önde gelen ismidir. Uzun zamandır yaptığımız işimizi ciddiyet ve hakkıyla yapmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Uzman bir kadro oluşturup alanının en iyisi olup markamızı en iyiye taşıyacak şekilde hizmet vermekteyiz. En önemli husus markamız adına teslim sonrasında müşterimizi daima mutlu referanslara dönüştürmek.

Müşterilerimize her hususta en ince ayrıntısına kadar işimizi yapacaklarımızı anlatıp iş birliği fikir alışverişi ile hayal ettikleri tasarımlarında üzerinde projeler hayata geçirmeyi hedef edindik. Hedefimizi her işimizde teslim sonrası müşterilerimizin yüzünde görmenin kıvancını yaşıyoruz. Komple ev villa daire işyeri mağaza tadilatının yanı sıra sadece mutfak ve ya sadece banyonuzun ve hatta diğer alanlarda da hem dekorasyonunu hem tadilatını yapmaktayız.