Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Mutfak Dolap Kapak Modelleri

Mutfak Dolapları Modelleri, Akrilik mutfak dolabı, Membran mutfak dolabı, Lake mutfak dolabı,

Mutfak Dolap Kapak Modelleri

Membran kapak tipine balon  da denir. Membran kapak; tasarım, kalite ve fiyat açısından ev sahiplerinin favori dolap kapı tasarımlarından biridir. PVC, membran mutfak kapı modelinin ana malzemesidir. Özel bir pres yardımı ile PVC malzeme MDF panele belli bir miktar ısı uygulanarak yapıştırılır. Bu noktada balon başlığını benzersiz kılan yüzeyde kullanılan PVC malzemenin köşeler dahil tüm kapağı kaplamasıdır. Tek parça işlevi, dolap kapılarının köşelerinde bant kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır. Ayrıca tek parça kaplama olması ürünün dayanıklılığını artırmaktadır.

 1. Suntalam Kapaklı Mutfak Dolabı
 2. Mdflam Kapaklı Mutfak Dolabı
 3. Membran Kapaklı Mutfak Dolabı
 4. High Gloss Kapaklı Mutfak Dolabı
 5. Akrilik Kapaklı Mutfak Dolabı
 6. Laminat Kapaklı Mutfak Dolabı
 7. Lake Kapaklı Mutfak Dolabı

 Kapak Değiştirme Nedenleri

Uzun yıllardır kullandığımız mutfaktan sıkıldıysanız ya da kapağı eskimişse değişiklik yapmaya başlarsanız, bunda ya komple değişim ya da kapak değişimine  ihtiyacınız var.

Kapakların Değişimi Nasıl Olmalı

Mutfak Dolap Kapak Modelleri, Mutfak dolabımızdaki değişikler için öncelikle sizi ne mutlu edecek ergonomik yani kullanım kolaylığı ve ekonomik olması başlıca sebeplerdir

mutfak dolabımızın gövde kargas kısmı yani iç kısmı sağlam ve sağlıklı ise kullanma alışkanlıklarımıza hitap ediyorsa mutfak dolabını değiştirmek yerine sadece

 • kapak
 • taç
 • ışık bandı, hatta
 • tezgah
 • tezgah arasına cam,  gibi ilavelerle yepyeni bir görünüme kavuşabilirsiniz

sadece kapak değişimi ile elde edeceğiniz sonuçlar eğer doğru firma ve uzman ellerde olursa sizi şaşırtacak değişimler elde edilir.

Mutfak Dolap Kapak Modelleri
Mutfak Dolap Kapak Modelleri

Mutfak Kapaklarını Değiştirme Maliyeti Nedir ?

evet Mutfak Dolap Kapak Modelleri en önemli etkenlerden birisi fiyat yani bu işin maliyeti ne kadar ödeyeceğim ne kadar tutacak kapak değişimi mi mantıklı mutfak dolabı yaptırmak mı daha doğru ve  mantıklı soruları aklınıza gelecek;

Mutfak Dolap Kapak Modelleri

Ankara Ev Tadilat ve Dekorasyon

Mutfak Dolap Kapak Modelleri

Balon kapak renkleri

Membran kapak renkleri

 

Membran (Balon Kapak ) mutfak dolapları

Avantajları

 • Diğer mutfak dolaplarının çoğundan daha ekonomiktir
 • Birçok farklı renk ve desen seçeneği bulunmaktadır
 • Yüzeyi pürüzsüzdür. Leke ve parmak izi bırakmaz
 • Çok çeşitlidir. Bu nedenle farklı  mutfak dolaplarını ayırt etmek zordur
 • Dayanıklı ve uzun ömürlü mutfak dolaplarından biridir

 Dezavantajları

 • Film mutfak dolabındaki alüminyum folyo zamanla soyulabilir
 • Suya ve neme çok dayanıklı değildir
 • Ultraviyole ışınlarına ve güneş ışığına çok dayanıklı değildir
 • Yapı farklı desenler kullandığı için temizlik sırasında deterjan ve kimyasalların kullanılması ince PVC mutfak dolaplarını deforme olabilir.

Balon kapak nedir?

 

MDF yüzeyinin bir tarafına folyo bastırılarak elde edilir.

Analiz sonucunda kullanılan PVC folyolar anti bakteriyel maddeler yani bakteri içermediği. Kanserojen kimyasallar içermez. Membran kapak, uzun kullanım ömrü ve dayanıklılığı nedeniyle kullanıcıların tercihleri ​​arasında ilk sırada yer almaktadır. Çeşitli renk ve desen seçenekleri ile mimari ve dekoratif çözümlerde aranılan bir üründür.

 Membran kapak nedir?

Mutfaklarda, banyo dolaplarında ve TV dolaplarında yaygın olarak kullanılan bir üründür. Parlak veya mat olmasının yanı sıra pürüzsüz bir yüzeye de sahiptir. Üretim teknolojisi sayesinde Membran kapak bir bütün olarak bastırılır. Bu, rengin ve desenin bütünlüğünü sağlayan bir unsur olan kapağın kenarında herhangi bir bant oluşmasına neden olmaz. Renk ve model tercihi düşünüldüğünde çeşitliliği neredeyse sınırsız olan bir üründür.

 

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

 

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; Ailemize Bekliyoruz… 

Firmamız Ankara ve çevresinde komple ev tadilat ve dekorasyon işinin önde gelen ismidir. Uzun zamandır yaptığımız işimizi ciddiyet ve hakkıyla yapmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Uzman bir kadro oluşturup alanının en iyisi olup markamızı en iyiye taşıyacak şekilde hizmet vermekteyiz. En önemli husus markamız adına teslim sonrasında müşterimizi daima mutlu referanslara dönüştürmek.

Müşterilerimize her hususta en ince ayrıntısına kadar işimizi yapacaklarımızı anlatıp iş birliği fikir alışverişi ile hayal ettikleri tasarımlarında üzerinde projeler hayata geçirmeyi hedef edindik. Hedefimizi her işimizde teslim sonrası müşterilerimizin yüzünde görmenin kıvancını yaşıyoruz. Komple ev villa daire işyeri mağaza tadilatının yanı sıra sadece mutfak ve ya sadece banyonuzun ve hatta diğer alanlarda da hem dekorasyonunu hem tadilatını yapmaktayız.

 

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek

Ankara Ev Tadilat ve Dekorasyon

Ailemize Bekliyoruz…