Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Banyo Modelleri

Banyo modelleri

Banyo modelleri

Banyo Modelleri  İçinde Banyo seçimi evimizin önemli bir bölümünü oluşturan banyonun hem sağlıklı hem de çekici olması çok önemlidir. Yaşam alanının en önemli parçalarından birini oluşturan banyoya da banyo dolapları güzel görünmektedir ki bu da oldukça önemlidir. Çünkü banyoya ilk girilecek yer hiç şüphesiz banyo dolabıdır. Banyo dolabı modeli önemli bir konu olmakla birlikte banyo dolabı satın alan kişilerin bazı önemli konulara dikkat etmesi gerektiği söylenebilir.

 

Banyo Dolabı Modelleri Nelerdir?

 • Lake Banyo Dolabı
 • Mdflam Banyo Dolabı
 • Ahşap Banyo Dolabı

Gibi birçok çeşidi ve kalitesi olmakla beraber farklı tarz moda ve fiyatları mevcuttur

Banyo modelleri

Banyo Dolabı Renkleri Nelerdir?

Bu soruya ise

 1. Beyaz Banyo Dolabı
 2. Siyah Banyo Dolabı
 3. Krem Banyo Dolabı
 4. Parlak Renklerde Banyo Dolabı
 5. Kahverengi Banyo Dolabı
 6. Gri Banyo Dolabı
 7. Mavi Banyo Dolabı
 8. Antrasit renk Banyo Dolabı
 9. Yeşil Banyo Dolabı

 Gibi Liste Uzar Gider Önemli Olan Mdf Üzerine Lake Akrilik Boyalı Bir Banyo Dolabı Olmasıdır Renkler İstediğiniz Zevkiniz Veya Kombinasyonunuza Göre Değişebilir Dolce Mutfak Banyo Dolabı Modelleri Sadece Lake Boya İle Üretilmekte Kaliteden Asla Taviz Verilmemektedir.

Banyo modelleri Çok işlevli bir banyo dolabı satın almak doğal olarak işinizi son derece kolaylaştıracaktır. Bu sayede banyoda kalabalık olabilecek eşyaları ortadan kaldırarak banyoda daha ferah ve modern bir esinti yaratma fırsatına sahip olursunuz. Açık kullanım dolapları olduğu için renkler, modeller ve fonksiyonlar kesinlikle çekici olacaktır. Özellikle burası aileleri için bir dolap olacağından hem pratik hem de şık olması son derece önemlidir. Pek çok doğru alternatif ile banyoda görmek istediğiniz şık ortamı rahatlıkla göreceksiniz.

Bu nedenle banyo dolabı modelini seçmek son derece önemlidir. Kişisel bakım ürünlerini rahatlıkla yerleştirebileceğiniz ve rahat bir his sağlayabileceğiniz bir mutfak dolabı olmalıdır. Banyoda mobilyaların doğru bir şekilde saklanabilmesi için çok fonksiyonlu bir mutfak dolabı seçilmelidir. Bu nedenle banyoda temiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Açık renkler Banyo modelleri,  tercih edilmeli.

Banyo Lavaboları Nasıl olmalıdır?

 • Tas evye diye tabir edilen tezgâh üzeri lavabolar
 • Seramik yekpare lavabolar
 • Mermer tezgâhlı lavabolar
 • Diğer tezgâh çeşitlerinden yapılmış lavabolar

Olmakla birlikte mutlaka lavabonun içini seramik seçmelisiniz hem temizlik hem de hilyen açısından bu çok önemlidir,

Banyoda aradığınız ferah ortamı elde etmek için açık renkler kullanılmalıdır. Mutfak dolaplarındaki koyu tarzı beğendim diyorsanız halıları ya da açık renkli perdeleri tercih etmelisiniz. Bu nedenle doğru banyo dolabı modelini seçerek banyoda görmek istediğiniz geniş ortama sahip olmaya başlayacaksınız. Banyo aksesuarlarınıza uygun desenler veya renkli banyo dolapları kullanabilirsiniz. Buradaki nokta mutfak dolaplarını sevme şeklin. Fayanslardan banyo mobilyalarına kadar klozetlere uyumlu özellikleri de seçmeye çalışmalısınız.

 • Bir banyo nasıl tasarlanır?
 • banyo tasarımı öğrenmek ister misiniz?
 • banyo tasarımı önerileri mi arıyorsunuz?

 İster mevcut bir banyoyu 21. Yüzyıla getirmek için yeniden birleştiriyor olun, ister uzantıya yeni bir banyo ekliyor olun, herkesin acele etmesi ve şımartılmış bir banyonun keyfini çıkarması için planlama ve tasarım yapmak zor olabilir.

Kendi banyo düzeninizi tasarlama konusunda emin değilseniz, yardım için bir iç mimarla iletişime geçebilir veya tasarım hizmetleri sunan bir banyo galerisini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, yepyeni bir banyo kurmak için yapılan sözleşmenin bir parçası olarak Dolce mutfak gibi  tasarım hizmetleri sunan birçok tasarım ve inşaat şirketi bulunmaktadır.

Banyo modelleri

Banyonun neden dikkatlice planlanması gerekiyor?

Banyo, sıklıkla kullanılan pratik bir alandır. Aile banyosunun bazen aynı anda birden fazla kullanıcısı olmasına rağmen, ebeveyn banyosu veya ıslak oda, tek başına veya bir çiftin günlük kullanımını görecek. Tüm kullanıcılar için trafik sorunlarının üstesinden gelmenin yanı sıra, banyo sağlıklı tutulmalı ve su sıçramalarından ve nemden korunmalı ve ayağın altında kayma veya aşınma olmamalıdır. Geçmişte sadece işlevsel bir alan olmasına rağmen, şimdi banyoyu bir spa kadar şık bir fazla mesai alanı olarak tasarlamayı seviyoruz. Pek çok ihtiyaca rağmen mükemmel bir banyo tasarımı elde etmek mümkündür.

Örneğin Duşa kabin Modeli, Ölçüsü, Klozet Tipi, Çamaşır Makinasının Konumu, Tavan Dekorasyonu, Zemin Ve Duvar Döşemeleri, Ayrıca En Önemlisi Aydınlatma Elemanlarındaki Planlamalar Oldukça Şık Görünüme Kavuşturabilir.

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; BANYO MODELLERİ

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

3d Tasarım Ve Mimari Destek İle Güçlendirdiği Kadrosuyla  Ankara’da  Kişiye Özel Tasarımlar Ve Çalışmaları İle Kendinizi Özel Hissettirecek Projeleri 1997 Den Beri Sunmaktayız. Sizleri De Ayrıcalıklı Ve Özel Hissettirecek

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara Ailemize Bekliyoruz…

 

Dolce Mutfak,  Banyo modelleri

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek Dolce Mutfak Dekorasyon Ailemize Bekliyoruz…