Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Amerikan Panel Kapı

Amerikan Panel Kapı, Amerikan panel kapı modelleri, Amerikan panel kapı renkleri

Amerikan Panel Kapı

Amerikan kapı nedir?

bu soruya kapı uzmanlarımızdan cevap alabilirsiniz her mekana her bütçeye her zevke göre kapı üretmekle kalmıyor doğru mekana doğru bütçeyle orantılı kapılar imalat yapıyoruz

Amerikan kapı evinizde ve iş yerinizde kullanabileceğiniz en kullanışlı ve ekonomik kapı modeli tipidir. kullanışı ve temizliği kolaydır. Ucuz kapı seçeneklerinden olan amerikan kapı çok tercih edilen kapı tipidir.

Amerikan kapı modelleri

Amerikan kapı modelleri ile sınırsız renk seçenekleri ve alternatif kapı kolları ile sıradan basit hazır satılan kapılardan dekorasyona ve mimariye ulaşabilirsiniz. Ucuz kapı seçeneklerinden olan amerikan kapı çok tercih edilen kapı tipidir. Amerikan kapı modelleri en uygun fiyatları

Lake kapı nedir ?

Boyalı oda kapısı,  boyanmış iç kapı modeli,  lake boyalı kapı fiyatı,  Ankara iç kapı,  Ankara iç kapı modelleri,  Ankara kapı,  lake kapı nedir? Örnek verecek olursak  orijinal mdf astarlandıktan sonra poliüretan selülozik  veya akrilik boya uygulanarak yapılan kapılara “boyalı kapılar” denir. Boyalı kapılar cnc makinelerde modellenmekte olduğu gibi, düz panel de olabilir   lake beyaz  olarak bilinen kapılar boyalı kapılardır. Bu boyalı kapıların yüzeyleri kat sayısına göre değişkenlik gösterir. Diğer kapılarla ancak korkulacak derecede olmadığı,  fakat  çarpma nedeniyle  deforme olmazlar. Pek çok şekil ve model olmasına rağmen boyalı kapılar için camlı modeller genelde daha çok tercih sebebi ile kullanılmaktadır.

Lake kapılar denilince akla ilk gelen montajlı hazır kapı değildir,  atölye ortamında genellikler orta teknoloji  makine yardımı ile yapılan   kapıdır. Vernikli kapılar olarak adlandırılan ve genellikle kaplamalı veya ahşap olan kapılardır  “lake kapılar”   bu kapı modelleri genelde  iç mekanlarda kullanılmaktayız. Temizlik için nemli bir bezle silmeniz yeterlidir. Lake kapının modeli ve görünümü klasik veya modern  olduğu için temizliğinde darbe ve toz temizleyiciler kullanılmamalı,  temizlemek için kimyasal   temizleyiciler kullanılmalıdır. Kapınız lake kapı ise   temizlenmesi ve silinmesi gerekir.

Tüm kapı firmalarında  boyalı kapıları bulabilirsiniz  yalnız  boyalı kapıların kalitesi firmaya göre değişeceğinden bu kapıları alırken vernikleme işleminin sormanız  gerekir. Neden lake kapıyı,  seçmeliyim? Çünkü lake kapıları tercih etmek için bir  çok nedeniniz var,  bunlardan bazıları, öncelikle  dayanıklı olmaları, boyalı kapı,  orijinal mdf üzerine polyester astar vs.  ile kaplanıp  üzerine poliüretan boya atılır,  böylece boya mdf  ile% 100 bağdaşır .

panel kapı üreticileri ankara
panel kapı üreticileri ankara

Kompresör yardımı ile yapılan püskürtme ile mdf’nin  dış ortamla teması  kesilir, ve  böylece kapınız buhar,  nem ve sudan   etkilenmez.   Cilanın pürüzsüz görünümü sıradan mdf ‘yi  harika  mobilyalara dönüştürür,  evinizin her hangi bir  köşesinde kullanırsanız kullanın  etkileyici ve şık bir görünüm yaratabilir. Uzun yıllar sağlam ve de  ekonomiktir.  Boyalı kapılar lake kapılardır,  bu yüzden renklerinden sıkıldığınızda  cüzi bir maliyet ödeyerek istediğiniz renge dönüştürebilirsiniz,  diğer  kapılarda    bunu yapamazsınız. Kapıyı tamamen değiştirmeniz gerekmektedir.

Lake kapılar, size tasarım özgürlüğü sağlar,  farklı kapı türlerinde üreticinin standart tip  üretim tarzına bağlı kalırsınız,  ancak boya yüzeyinde böyle bir kısıtlama yoktur,  mobilyanızı gerektirdiği şekli ile tasarlayabilir ve boyayabilirsiniz. Sprey kutulu hazır vernik. Yıllar sonra bile parlak ve canlı kalır . Lake boya kapı yıllar sonra boyansa  bile kapınız ilk günkü parlaklığını ve canlılığını korur . Lake ile boyanmış  ev  kapısı  özelliklerini sıralayacak olursak. ilk olarak  bu kapılar kaliteli metal alüminyum tip  menteşeli  ve de boya ile kaplanmış kapılardır. İster camlı ister camsız boyalı kapılar.

Lake  kapının adıdır. Üretilip preslenmiş olmasına rağmen son kat  işlemi genelde beyazdır ve en  az  iki  ile üç  kat cilalanmıştır. Boyalı kapının kalitesi garanti altına alınacaksa,  kapının kol ve menteşe kısımlarının da oksitlenme paslanma ya karşı  dayanıklı olması gerekir. Bu kapılar tarzı olan kapılardır. Titiz ve ihtişamlı,   bir görünüm ve kaliteli dekorasyon elemanı olarak lake kapı  isteyenler  tabi ki  boyalı kapı kullanmalıdır. Tabi ki bu kapılar diğer kapılara göre dekoratif ve zarif oldukları için bir miktar daha pahalıdır.

 

Ankara Ev Tadilat ve Dekorasyon; Amerikan Panel Kapı

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek

Ankara Ev Tadilat ve Dekorasyon Ailemize Bekliyoruz…