Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Toki Modern Vestiyer

Toki Modern Vestiyer

Toki Modern Vestiyer Modelleri, Vestiyer modelleri – Sürgülü, aynalı ve modern vestiyer modelleri

Vestiyerler, evlerimizde fonksiyonel bir mobilya olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle kapı girişinde ve giyinme odalarında bulunan bu kurtarıcı parçalarla, fazladan depolama alanı ve elbiselerimizde düzenli bir görünüm imkânı buluruz.

Küçük Antreler için Vestiyer Modelleri

 

Vestiyer modellerinde en çok aranan özellik şüphesiz, kullanışlı ve az yer kaplıyor olmasıdır. Bunun yanında dekorasyonu şık evlerin olmazsa olmazı göze hitap eden aynalı vestiyerler de bu yılın en gözde tasarımları arasında. İşte dekorasyonunuzu tamamlayacak sürgülü, modern ve pratik vestiyer modelleri…

Toki Modern vestiyer modeli

Giysi odalarımızın düzenli görünmesini sağlayan vestiyerler arasında modern çizgiler taşıyan beyaz renkler bu yıl ön planda. Ferah bir görünüm kazandıran bu modeller aynı zamanda odanızın daha geniş görünmesine yardımcı olur. Eğer giysilerinize hassas davranıyor ve dağınıklıktan hoşlanmıyorsanız, kapaksız vestiyer tasarımıyla istediğiniz parçaya kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Toki Sürgülü vestiyer modeli

En çok tercih edilen modeller arasında yer alan sürgülü vestiyerler, giysilerinizi Toki Modern Vestiyer Modelleri

depolamak için tasarım.

Eğer düzen konusunda çok iyi sayılmazsanız bu model tam da aradığınız olabilir.

Aynalı vestiyer modeli

Ev dekorasyonunda şıklığa ve özel tasarımlara önem verenlere iyi bir alternatif sunan aynalı vestiyerler, özel aydınlatması ve şeffaf camlarıyla kıyafet seçiminde ekstra kolaylık sağlıyor. #Vestiyer#Dekorasyon#sürgülü vestiyer raylı vestiyer#gardrop#yüklük#yatak odası dolabı

Toki Modern Vestiyer Modelleri

Vestiyerler evlerimizin giriş kısmının dağılmasını önlemek ve ayakkabı, mont gibi eşyalarımızın bir arada düzenli durmasını sağlamak için oldukça elverişlidirler. Kullanım tercihine bağlı olarak sürgülü, raflı, çekmeceli veya kapalı modelleri bulunmakta. Modern vestiyerlerde ise en çok kapalı modeller sade bir görüntü açısından tercih edilmektedir.

Modern Vestiyer Tasarımları

Günümüzde modern vestiyer modellerinde minimal tasarımları sıklıkla görmek mümkün. Bunun sebebi ise vestiyer gibi eskiden büyük olan ev eşyalarının artık daha göze hitap eden modellere bürünmesidir. Ayrıca küçülen yaşam alanları ile daha işlevsel ve estetik vestiyerlere ihtiyaç artmıştır.

Özel Tasarım Vestiyer Modelleri

Vestiyer renkleri ise modern tasarımlarda oldukça sade ve gösterişten uzak olacak şekilde tercih edilir. Çoğunlukla beyaz, siyah veya pastel tonları, diğer bütün dokularla uyum sağlar ve göze çarpmaz.

En Çok Kullanılan Vestiyer Modelleri ve Renkleri

En çok kullanılan vestiyer tasarımları arasında geniş ve modüler dolaplar gelir. Özellikle büyük aileler için oldukça uygun modeller artık her yerde rahatlıkla bulunuyor. Modern portmantolar birçok renkte üretildiği gibi en çok beyaz ve sade renklerde tercih edilir.

Toki Modern Vestiyer