Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Salon Antre Arası Bölme

Salon Antre Arası Bölme,

Sürgülü Kapı Nedir?

 

Sürgülü Kapılar, Her Türlü Kapının Özel Bir Aparat Vasıtasıyla İtilmesiyle Oluşturulur. Genellikle Yer Depolamak İçin Kullanılır. Sadece Bu Nedenle Değil, Görünüşü İçin De Seçilir. Günümüzde Giriş Kapısına Olan İlgi Oldukça Artmaya Başlamıştır.

 

Sürgülü Kapı Modelleri

Sürgülü Kapı Tipi Sabit Bir Tip Değildir. Her Türlü Kapı Yapmak Mümkündür. Kapıların Çoğu Normal Standart Kapılar Gibi Tasarlanmıştır. Ancak Bazı Durumlarda Standart Kapılar İçin Uygun Alan Bulunmamakta Ve Bunun İçin Sürgülü Kapılar Tercih Edilebilmektedir. Bu Biraz Yer Kazandırır.

Salon Antre Arası Bölme

Elbette Sadece Gerekli Olduğu Zaman Seçilmiyor. Güzel Olması Ya Da Kullanımının Kolay Olması Da Onu Bir İlgi İlkesi Haline Getiriyor. Sürgülü Kapılar, Normal Kapılar Gibi Çerçevelere, Çıtalara Ve Menteşelere Sahiptir. Ancak Normal Bir Kapıdan Farklı Olarak Kapının Olacağı Duvara Bir Örtü Konur.

Salon Antre Arası Bölme

Daha Sonra Sürme Aparatı Kapı Kanadına Bağlandığında Yerine Oturtulur. Bu Sayede Evinizdeki Diğer Kapı Tipleriyle Uyumlu Bir Kayar Kapıya Sahip Olacaksınız. İç Kapı Modellerine Göz Atın