Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

MUTFAK YENİLEME TURU

MUTFAK YENİLEME TURU, ŞİRİN AİLESİNİN PURSAKLARDAKİ MUTFAK VE BANYO TADİLATINI YAPTIK GÜL GÜLE KULLANMALARI DİLEĞİYLE

MUTFAK YENİLEME TURU

 

Lüks Ev Tadilatı Fiyatları

 

 1. Komple Mutfak Dolabı İmalatı Ve Yenileme, Kapak Modeli Lake Kapak Modeli
 2. Mutfağa Spot Lambalı Asma Tavan Yapılması Saten Sıva Boya Yapılması
 3. Mutfak Tezgâhı Yapılması, Tezgâh Modeli Renk Müşteri Belirler
 4. Tüm Dairenin Elektrik Ve Su Tesisatının Kontrol Edilerek Gereken Yerlerin Yapımı
 5. Banyonun Komple Yenilenmesi, Duvara Gömme Geberit Klozet Takılması, Duşa Kabin Banyo Dolabı
 6. Banyo Ve Koridora Hol Zemin Seramik Kaplama Döşeme Yapılması
 7. Salona Alçıpan Işık Bandı Göbekli Yapılması Spot Ve Led Işık Bantlı
 8. Portmanto Yapılması,
 • Laminat Parke Yapılması 8 Mm
 1. Oda Kapısı Yapılması Modeli Özel İmalat Lake Kapı? Modeli Müşteri Belirler
 2. Dairenin Komple Yoklama Yapılarak Boya Badanasının Yapılması

 

Ankara’da komple tadilat işlerinizi yapmak üzere uzman personel kadromuz ve son teknoloji donanımlarımız ile hizmetinizdeyiz. Dolce Dekorasyon olarak en büyük hedefimiz bünyemizde bulundurduğumuz uzman ekiplerimiz ve kullanmış olduğumuz üst düzey ekipman ve ürünlerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını son derece efektif bir şekilde karşılamak. Yıllardan beridir izlemiş olduğumuz politikalar sayesinde gerek Ankara’da gerek ise Türkiye genelinde en çok tercih edilen tadilat firmalarından biri olmayı başardık. Komple tadilat firması olarak güvenle tercih edebileceğiniz Dolce Dekorasyon, kullandığı yüksek kalite malzeme ve ürünlerin yanı sıra ihtiyaçlarınızı modern teknikler ile gerçekleştirir.

 

Gerçekleştirdiğimiz tüm bu işlemler ve izlediğimiz politikalar sayesinde birçok kişinin tercihi olmaya ve bizi tercih eden müşterilerimizin yüzlerini güldürmeye devam ediyoruz. Siz de Ankara komple tadilat firması arıyorsanız ilk durağınız mutlaka Dolce Dekorasyon olsun. Dolce dekorasyon olarak Ev dekorasyonu, daire dekorasyonu, fabrika tadilatı, ofis dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, villa dekorasyon ve tadilatı, inşaat tadilatı, banyo dekorasyonu, mağaza tadilatı gibi işleriniz başta olmak üzere inşaat, dekorasyon ve tadilat konusundaki bütün ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin de tahmin edebileceği gibi bizlere başvuran birçok müşterimiz ihtiyacı olan tüm bu tadilat işleriniz tek seferde ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek istiyorlar. Bu bağlamda en çok hizmet sunduğumuz alanlardan bir tanesi ise komple bina, villa, dükkân ve mağaza tadilatı.

 

Gerek villanız gerek ise binanız için ihtiyacınız olan tüm işleri Dolce Dekorasyon sayesinde hem tek seferde, hem profesyonelce hem de uzun ömürlü bir şekilde halledebilirsiniz. Villa ve binalarınızın ses ve ısı yalıtımlarını, bahçe tadilatlarını, iç ve dış cephe tadilatlarını uzman kadromuz ile modern tekniklere uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Eğer sizin de tadilat ile ilgili her türlü konuda desteğe ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.

 

Dolce Dekorasyon olarak hizmet sunduğumuz bir diğer konu ise daire dekorasyonu. Ankara’da bulunan dairelerinizin tüm işlerini uzun ömürlülük esasına dayanarak hallediyoruz. Dairelerinizde bulunan banyolarınızın tadilatını, salonunuzun tadilatını, mutfağınızın tadilatını, odalarınızın tadilatını ve balkonlarınızın tadilatını tek bir kalemde istek ve arzularınız doğrultusunda profesyonel ve kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Siz de Ankara’da bulunan dairenizin tüm tadilat işlerini gönlünüze göre yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.