Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Müstakil Ev Tadilat İnşaat

Müstakil Ev Tadilat İnşaat

Müstakil Ev Tadilat İnşaat Tadilat Süreci Nasıl Olur?.
Apartman ve toplu konutlarda yapılan tadilat ev yenileme işleri bağımsız bölümdeki bir tadilat ise ortak kullanım alanları olmamak koşuluyla yapılmalıdır. .Apartmana ait bağımsız bölümlerin iç mekânlarında ana binanın projesini bozmayacak şekilde yapılmalıdır. .Tadilat diğer daire sahiplerinin onayı aranmaksızın her zaman yapılabilir?. Lakin rahatsızlık vermeden yapılmalıdır. .Tadilat işleri dairelerdeki tadilatların belirli tarihler arasında yapılmasına ilişkin kararların hukuki dayanağı yoktur. .Yapılacak olan tadilat işleri için iç mekânda yapılacak, ev yenileme işleri için karar alınmış olsa da bağımsız bölüm daire sahiplerini rahatsız etmediğiniz sürece mülk sahiplerini bağlamamaktadır.

Bağımsız Bölümlerde Tadilat Nasıl Yapılır?
Bağımsız bölüm malikleri, yukarıdaki sınırlamalara uymak kaydıyla ve çevresel gürültünün değerlendirilmesi ve apartman yönetimi yönetmeliğinde belirlenen saatler dahilinde kendi evlerinde ve diğer bağımsız bölüm sakinlerini rahatsız etmemek kaydıyla tadilat ve ev yenileme işleri yapabilmektedir.. Apartmanlar gibi konutlarda tadilat işleri hafta içi sabah 08,00 akşam 18.00, arası hafta sonu ise 08,00 – 18.00 arasında kurallara uyulduğu sürece yapılabilir?. Ancak çalışma saatleri arasındaki yapılan tadilatlar esnasında da diğer bağımsız bölüm maliklerini rahatsız edecek şekilde gürültü yapılmaması yasal bir yükümlülüktür.

Müstakil Ev Tadilat İnşaat

Tadilat İşlerinde Çalışma Saatleri Nasıl Olmalıdır?

Mülk sahiplerinin uyarılarına rağmen apartmandaki komşuları rahatsız edecek şekilde gürültü yapılması halinde öncelikle kolluğa ve belediyeye başvurulur. .Şikâyet halinde Gürültü yönetmeliği hükümlerine ve Kabahatler Kanununun 36 maddesi çerçevesinde idari para cezası verilmesi mümkündür. .Rahatsız edici davranışların devam etmesi halinde sulh hukuk mahkemesinden rahatsız edici davranışın önlenmesi yönünde karar istenebilir. Mahkemece durumun acili yet göz önünde bulundurularak gürültünün önlenmesi için tedbir kararı verilebilir. Tadilat yapan firma bu karalara uymalı ve mülk sahiplerini rahatsız edici davranışlardan kaçınmalıdır.

 

 

Anahtar Teslim Ev tadilatı?

Anahtar teslim daire içi tadilat nasıl yapılır, Sorusuna bu bölümde aşağıda olmazsa olmazlardan sayılan çalışmalar yapılarak başlanır. Tadilat başlı başına sıkıntılı bir uygulama tadilat yapan kişi için ve tadilat sahibi için neler sürpriz çıkacağı belli olmayan bir iştir. .Eski binalarda elektrik tesisatı genelde hasar görmüş çıkmaktadır. Bu yüzden ki topraklaması profesyonel bir ustanın gözetiminde kontrol edilmelidir. .Bundan sonraki süreç su ve doğal gaz tesisatı su tesisatları eski binalarda doğal tesisatı sonradan çekildiği için borular genelde dışarıda duvar yüzeyinde olur. Müşteri ile karşılıklı hem fikir olarak anlaşılır ve tesisat daire tabanından gömülerek yapılır.

Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Ev daire yenileme tadilat dekorasyon çalışmaların da müşteri istekleri ön planda olan tadilat çalışmaları seçilen model ürünler doğrultusun da bire bir istişare ile tasarımlar sunmaktayız. Ev yenileme ve tadilatı kavramı tüm açıklığı ile müşteri istekleri ve seçilen modeller, tasarımlara eklenir. Ev daire yenileme tadilat çalışmaların da Extra isteklerin yanı sıra farklı ve sıra dışı tasarım talepleri ve istekler başarılı bir şekilde projelendirerek sunuma hazırlıyoruz.

 

Mekânınız da hayal gücünüzle yaratmak istediğiniz dekorasyon ve dekoratif tadilat işlerinizi profesyonel sanata önem veren ustalar ve ekibimizle istenilen gün ve zaman diliminde bitirerek teslimat yapıyoruz.. Komple A dan Z ye anahtar teslimi ev daire tadilat işlerinizi yapılan sözleşme gününde teslim ediyoruz.

Komple Ev Yenileme Tadilat İşlerinde Malzeme Seçimi?

Parke Laminat döşemesi yapmaya başlamadan önce zeminin şapı düzgün ve temiz olması dikkat etmeliyiz. Zemin şap betonu oldukça sıkı ve düz terazi de olmalıdır.. Laminat parke döşeme işlemi başlamadan önce kesinlikle temizlenip döşeme işlemine ondan sonra başlanmalıdır.. Döşeme işlemine şilte veya köpük serdikten sonra duvar kenarından dişi zıvana duvara bakacak simetri şekilde başlanmalıdır.. Duvarla esnemeyi önlemek için laminat malzemesi arasına koruyucu kama veya kavela ile sabitlenmelidir. Laminat döşenecek parçanın dişi zıvana geçme kısmının iç kısımlarına tutkal sürülmelidir. Bir önceki parçanın erkek zıvana ile birleştirildikten sonra laminat takoz çakma aleti ile aşırı kuvvet kullanmadan küçük çapta bir çekiç yardımı ile sıkıştırma yapılmalıdır.

Müstakil Ev Tadilat İnşaat

Ankara Anahtar Teslim Ev Yenileme Tadilat Fiyatları

Ekonomik Ev Tadilatı Fiyatları

Ekonomik Ev Tadilatı Ve Yenileme Yapacağınız, Ev Ve Dairenizde Ortalama Tadilat Fiyatları 70 Ve 80 M2 Bir Dairede Çıkacak İşler Ve Malzeme Olarak Sıralarsak 30 M2 Banyo Seramik İşleri Bu İşlem Seramik Üstü Yapıştırma Olarak Belirlenir. 2 Oda Laminat Parkesi Evin Duvarları Komple Yoklama Geçilerek Boyanması Boya Marshall Olacak, Boya Rengi Tüm Odalar Ve Koridor Yatak Odası Farklı Olabilir, 4 Adet Oda Kapısı Amerikan Panel, Modeli Müşteri Belirler, Mutfak Banyo Elektrik Ve Su Tesisatının Yenilenmesi 1 Adet Klozet 1 Adet Banyo Dolabı 1 Adet Duşa Kabin 90 – 90 Camlı Veya Kumlamalı Fıskiye Ve Musluklar, 1 Adet Mutfak Dolabı Gövde Mdf Lam Çekmeceler Samet Tandem Frenli Mutfak Boyu 3 M.Tül Toplam 6 M.Tül Kapak Modeli Hay Gloss Ve Ya Membran Olarak Belirlenir. Mutfağın Kulp Seçimi Müşteride Mutfak Tezgahı Modeli Granit Mutfak Tezgahı Olarak Belirlenir Renk Seçenekleri Müşteri Belirler

Anahtar Teslim Ev Tadilatı Ankara Maliyet Fiyatları

Standart Ev Yenileme Fiyatları

Modern Standart Ev Yenileme Tadilat İşlerin De İmalat Ve Tadilat Yapacağımız İşler Sırasıyla Belirlediğimiz İşler, Sıhhi Tesisat Ve Elektrik Tesisat İşleri Bölme Duvarların Kırım Ve Yıkım Yapım İşleri Alçı Sıva Duvarlarını Hizalama Yapım İşleri Alçıpen Tavan Mantolama İşleri Boya Badana Yapım İşleri Seramik Fayans İşleri Laminat. Parke Yer Zemin Döşeme Yapılması, (Mobilya) Mutfak Dolabı Gövde Mdf Lam Mutfak Dolabı Kapak Modeli Akrilik,

Mutfak Tezgahı Granit Modeli, Komple Banyo Tadilatı, 1 Adet Duşa Kabin Camlı, Klozet Gömme Geberit, Çeşme Ve Aksesuarları, Proje Çizim Ve Oluşturma, 5 Adet Oda Kapısı Panel Kapı, Mutfak Kemer Kapı Yapımı, Kombi Taşıma İşleri, Doğal Gaz Tesisatının Kontrolü Ve Tamiratı, Bu Şekilde Yaptığımız, Ev Ve Daire Anahtar Teslim Tadilat Maliyet Fiyatları Belirlenir. Yapacak Olduğumuz Tadilat Bitim Süresi 30 İş Günü Olarak Belirlemekteyiz.

Ankara Tadilat Ev Yenileme Fiyatları

Lüks Ev Yenileme Tadilat Fiyatları

Lüks Ev Yenileme Ve Tadilat İşlerin De İmalat Ve Tadilat Yapacağımız İşler Sırasıyla Belirlediğimiz İşler, Sıhhi Tesisat Ve Elektrik Tesisat İşleri, Bölme Duvarların Kırım Ve Yıkım Yapım İşleri,. Alçı Sıva Duvarlarını Hizalama Yapım İşleri, Alçıpan Tavan Mantolama İşleri, Boya Badana Yapım İşleri Seramik Fayans İşleri Laminat Parke Yer Zemin Döşeme Yapılması, (Mobilya) Mutfak Dolabı Gövde Mdf Lam Mutfak Dolabı Kapak Modeli Akrilik,

Mutfak Tezgahı Granit Modeli, Komple Banyo Tadilatı, 1 Adet Duşa Kabin Camlı, Klozet Gömme Geberit, Çeşme Ve Aksesuarları, Proje Çizim Ve Oluşturma, 5 Adet Oda Kapısı Panel Kapı, Mutfak Kemer Kapı Yapımı,. Kombi Taşıma İşleri, Doğal Gaz Tesisatının Kontrolü Ve Tamiratı, Bu Şekilde Yaptığımız, Ev Ve Daire Anahtar Teslim Tadilat Maliyet Fiyatları Belirlenir. Yapacak Olduğumuz Tadilat Bitim Süresi 40 İş Günü Olarak Belirlemekteyiz.

 

Ankara Geneli Hizmetinizdeyiz.

 • ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

Merkez,  Sıhhiye,  Kızılay,  Zafer,  Öveçler,  Bahçelievler,  Balgat,  Söğütözü,  Beşevler,  Emek,  Dikmen,  Oran,  Yenişehir,  Güvenpark,  Cebeci,  Anıttepe,  Topraklık,  Kurtuluş,  Kırkkonaklar,  Maltepe,  Çayyolu,  Ayrancı,  Yıldız,  Hürriyet,  Yüzüncüyıl,  Karakusunlar,  Dikmen,  Esat,  Büyük Esat,  Gaziosmanpaşa (GOP),  Bilkent,  Bilkentplaza,  Beytepe,  Basınsitesi,  Zafertepe,  Küçükesat,  Kavaklıdere,  Seyranbağları,  Sokullu,  Çukurambar,  100. Yıl,  Bakanlıklar,  Birlik Mahallesi,  Tandoğan,  Hürriyet,  Söğütözü,  TBMM,  Yüzüncüyıl İşçi Blokları,  Zafertepe

 • ANKARA KEÇİÖREN’DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

Keçiören,  Sanatoryum,  Esertepe,  Yayla,  Etlik,  İncirli,  Kalaba,  Ufuktepe,  Şehitkubilay,  Bağlum,  Aktepe,  Şenlik,  Güçlükaya,  Dutluk,  Yükseltepe,  Atapark,  Ayvalı,  Subayevleri,  Kızlarpınarı,  Kardeşler,  Kuşcağız,  Siteler,  Şentepe,  Pursaklar,  Hasköy,  Ondokuz Mayıs.

 • ANKARA YENİMAHALLE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

Atatürk Orman Çiftliği,  Akın,  İstasyon,  Batıkent,  Çayyolu,  Demetevler,  İvedik Organize Sanayi,  Karşıyaka,  Susuz,  Şentepe,  Yakacık,  Yenimahalle,  Ostim,  Şaşmaz,  Türkkonut,  Ümitköy,  Yaşamkent,  Konutkent,  Yükseltepe.

 • ANKARA MAMAK’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

Cebeci,  Abidinpaşa,  Akdere,  Tuzluçayır,  Natoyolu,  Saime Kadın,  Yeşilbayır,  Kayaş,  Bogaziçi,  Türközü,  Kolej,  İncesu,  Dörtyol,  Zerdalitepe,  Demirlibahçe,  Gülveren,  Hüseyingazi,  Misket Mahallesi,

 • ANKARA ALTINDAĞ’DA HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER;

Altındağ,  Anafartalar,  Aydınlıkevler,  Hasköy,  Hisar,  İskitler,  Opera,  Önder Mahallesi,  Peçenek,  Samanpazarı,  Siteler,  Telsizler,  Ulubey,  Ulus,  Yeşilöz,  Yıldırım Beyazıt Mahallesi,  Dışkapı

 

 

BİR DEKORASYON FİRMASI İLE ÇALIŞMANIN AVANTAJLARI

Hayal ettiğiniz bir mekanı gerçek hayata uyarlamak istediğinizde bazen kafanızda tasarladığınız gibi olmayabilir. Kendi başınıza yapmak istediğiniz dekorasyon için mağaza mağaza gezerek efor sarf eder,. aradığınız her bir parçayı uygun fiyata bulamayabilirsiniz. Bu da size hem maddi olarak hem vakit olarak kayba uğratabilir.

 

Profesyonel hizmet sunan dekorasyon tasarımcılarıyla çalışmak evinizde, iş yerinizde veya işletmenizde ekstra alan ve düşük maliyet sağlamak gibi sayısız avantajlar sunar. Bu avantajları şöyle sıralayabiliriz;

 

 • Mekanınızın yapısına uygun olan mobilyaları tercih eder..
 • Referansı güçlü olduğu için size çok daha fazla alternatif sunar..
 • Neyin, nerede, ne kadar olduğunu bildiği için ekstra zaman ve maliyet kaybına uğramazsınız.
 • İç mimarlık şirketleri sizin için konseptler belirlerler, böylece yakalamak istediğiniz tarzı rahatlıkla elde edersiniz.
 • Mekânın dekorasyon aşaması başlamadan önce çizimlerle örneklendirme yapılır. Böylece satın alma işleminden önce mekânın nasıl görüneceğini bilmiş olursunuz..
 • Dekorasyon Neden Gereklidir?
 • Ücretsiz Keşifden Yararlanabilir miyim?
 • Ev Dekoru Yaptıracam Teklif Alabilir miyim?
 • İşyeri Dekoru Yaptıracam Teklif Alabilir miyim?
 • Ankara’da Hangi Semtlere Hizmet Veriyorsunuz?.
 • Tadilat ve Dekorasyon Projelerinde İşleyişiniz Nasıl?
 • Anahtar Teslim Tadilat ve Dekorasyon Avantajları Nedir?
 • Isı Yalıtım ve Mantolamanın Gerçekten Faydası Var mıdır?
 • Asma Tavan Sistemlerininde Dikkat Edilmesi Gerekenler?