Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

ev tadilat Fiyatları Ankara

ev tadilat Fiyatları Ankara ev tadilat Fiyatları Ankara, Ekonomik Ev Tadilatı Fiyatları ev tadilat Fiyatları Ankara,   Ekonomik Ev Tadilatı Ve Yenileme Yapacağınız, .Ev Ve Dairenizde Ortalama Tadilat Fiyatları 70 Ve 80 M2 Bir Dairede Çıkacak İşler Ve Malzeme Olarak Sıralarsak 30 M2 Banyo Seramik İşleri Bu İşlem Seramik Üstü Yapıştırma Olarak Belirlenir. 2 Oda Laminat Parkesi Evin Duvarları Komple Yoklama Geçilerek Boyanması Boya Marshall Olacak, Boya Rengi Tüm Odalar Ve Koridor Yatak Odası Farklı Olabilir,

4 Adet Oda Kapısı Amerikan Panel, Modeli Müşteri Belirler, Mutfak Banyo

Elektrik Ve Su Tesisatının Yenilenmesi 1 Adet Klozet 1 Adet Banyo Dolabı 1 Adet Duşa Kabin 90 – 90 Camlı Veya Kumlamalı Fıskiye Ve Musluklar, 1 Adet Mutfak Dolabı Gövde Mdf Lam Çekmeceler Samet Tandem Frenli Mutfak Boyu 3 MTül Toplam 6 M. Tül Kapak Modeli Hay Gloss Ve Ya Membran Olarak Belirlenir. Mutfağın Kulp Seçimi Müşteride Mutfak Tezgahı Modeli Granit Mutfak Tezgahı Olarak Belirlenir Renk Seçenekleri Müşteri Belirler.

 

Anahtar Teslim Ev Tadilatı Ankara Maliyet Fiyatları

Standart Ev Yenileme Fiyatları

Modern Standart Ev Yenileme Tadilat İşlerin .De İmalat Ve Tadilat Yapacağımız İşler Sırasıyla Belirlediğimiz İşler, Sıhhi Tesisat Ve Elektrik Tesisat İşleri Bölme Duvarların Kırım Ve Yıkım Yapım İşleri Alçı Sıva Duvarlarını Hizalama Yapım İşleri Alçıpen Tavan Mantolama İşleri Boya Badana Yapım İşleri Seramik Fayans İşleri Laminat .Parke Yer Zemin Döşeme Yapılması, (Mobilya) Mutfak Dolabı Gövde Mdf Lam Mutfak Dolabı Kapak Modeli Akrilik, .Mutfak Tezgahı Granit Modeli, .Komple Banyo Tadilatı, 1 Adet Duşa Kabin Camlı, Klozet Gömme Geberit, Çeşme Ve Aksesuarları,

Proje Çizim Ve Oluşturma, 5 Adet Oda Kapısı Panel Kapı, Mutfak Kemer Kapı Yapımı, Kombi Taşıma İşleri, Doğal Gaz Tesisatının Kontrolü Ve Tamiratı, Bu Şekilde Yaptığımız, Ev Ve Daire Anahtar Teslim Tadilat Maliyet Fiyatları Belirlenir. Yapacak Olduğumuz Tadilat Bitim Süresi 30 İş Günü Olarak Belirlemekteyiz.

Ankara Tadilat Ev Yenileme Fiyatları

Lüks Ev Yenileme Tadilat Fiyatları

Lüks Ev Yenileme Ve Tadilat İşlerin De İmalat Ve Tadilat Yapacağımız İşler Sırasıyla Belirlediğimiz İşler, Sıhhi Tesisat Ve Elektrik Tesisat İşleri,. Bölme Duvarların Kırım Ve Yıkım Yapım İşleri, Alçı Sıva Duvarlarını Hizalama Yapım İşleri, Alçıpan Tavan Mantolama İşleri, Boya Badana Yapım İşleri Seramik Fayans İşleri Laminat Parke Yer Zemin Döşeme Yapılması, (Mobilya) Mutfak Dolabı Gövde Mdf Lam Mutfak Dolabı Kapak Modeli Akrilik,

Mutfak Tezgahı Granit Modeli, Komple Banyo Tadilatı, 1 Adet Duşa Kabin Camlı, Klozet Gömme Geberit, Çeşme Ve Aksesuarları, Proje Çizim Ve Oluşturma, 5 Adet Oda Kapısı Panel Kapı, Mutfak Kemer Kapı Yapımı, Kombi Taşıma İşleri, Doğal Gaz Tesisatının Kontrolü Ve Tamiratı, Bu Şekilde Yaptığımız, .Ev Ve Daire Anahtar Teslim Tadilat Maliyet Fiyatları Belirlenir. Yapacak Olduğumuz Tadilat Bitim Süresi 40 İş Günü Olarak Belirlemekteyiz.

 

 

Mutfak Tadilat Dekorasyon

Evinizin en değerli köşesi mutfaklar evimizin içerisinde en çok kullanılan bölümü özellikle bayanların zamanın çoğu mutfak da geçtiği için mutfaklarının kusursuz ve modern bir mutfağa sahip olmak isterler.. Tadilat yapılan mutfak da tüm imalat ve mobilyalar kendi zevkimize ve hayal ettiğiniz tasarımlara istediğiniz mutfak modeli seçtiğiniz tezgâh modeli ve mutfağınıza yakışan aksesuarla dizayn ettiğiniz, bir mutfağa sahip olmak sağlığınız için uyguladığınız, mutfak tasarımı sizi psikolojik olarak da rahatlatacaktır.

 

Mutfak Yenileme Tadilat Firması!

Dolce mutfak firması olarak, Ankara il ve İlçe hizmet veren kaliteden ödün vermeyen, çalışmalar sunan bir firmadır. Eskiyen mutfak dolaplarınızı ve eski sistem duvarları seramik olan mutfaklarınızı şık dokunuşlarla seramikleri iptal edip saten sıvası ile modern mutfaklara eş değer seviyesine getirmekteyiz.. Zamana ve yıllara yenik düşen mutfak zemin döşemeleri istediğiniz tarzda döşemeleri değişmesi gereken işlerden biridir,. Mutfak tadilatı işlerin de yeni model bir mutfak için görselliğin ve kaliteli ürün kullanmak bir o kadar önemlidir.

 

Mutfak Tadilatın da Değişmesi Gerekenler!

Dolce mutfak firması olarak girdiğimiz tüm mutfak tadilat işlerin de müşterimizle tesisat işlerini konuşmasak da mutfağın söküm aşaması gerçekleştirdikten sonra ilerde sorunsuz bir! Mutfak tadilatı yenileme için ilk baktığımız yenileme gereken tüm tesisat bölümünü elden geçirerek, sağlam olduğundan emin olmamız gerekmektedir. Mutfak tadilatın da en önem arz eden tesisat yenileme ve tamiratı yapılan işlemlerin boşa ve müşterimize uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir mutfak bırakmamız gerekmektedir.

 

Mutfak Tadilatın da Tezgâh Seçimi Nasıl Olur!

Modern mutfak tadilatı seçiminde son seçenek olarak mutfak dolabı ve kapak seçimi önem arz eder, Dolce mutfak firması olarak imalat bölümümüzde mobilya ve tezgâh imalatımız kendi bünyemizde olduğu için uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Mutfak dolabı ve kapak seçiminde lake, akrilik, membran, haygloss, kapak modeli olarak seçenekler sunmaktayız.. Mutfak imalatı gövde MDF Lam kapaklar seçilen model çekmece rayları frenli Samet marka kapak menteşeleri Samet modeli olarak belirlenir. .Mutfak tadilat dekorasyon hizmetlerinde kullanacağınız mutfak tezgâh modelleri, Granit tezgâh, Çim Stone tezgâh, Belenco tezgâh, Tüm kuvars tezgahlar seçenek olarak sunulmaktadır.

 

Mutfak Tadilatı Dekorasyon Maliyet Fiyatları

Mutfak tadilatın da kullanılacak ürünlerin hesaplanması kalitesini özelliğine kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Mutfak tadilatı maliyet fiyatında ayrıca kampanyamız mevcuttur. tadilat fiyatı için size en yakın hizmet noktasından ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

 

Tadilat fiyatları

Eskimiş ve yıpranmış bir yapıya tadilat yapmak her zaman için kalıcı bir çözüm değildir. Bu yüzden yapacağınız ya da yaptıracağınız tadilat işlemini titizlikle seçmelisiniz. .Eskisi kadar konforlu olmayan mülkünüzü daha düşük bir maliyetle yenilemek sandığınız kadar zor değil.

 

Hasarlı bölgeler için en uygun tadilat seçeneklerini  ve en düşük maliyetleri sizin için derledik. Ancak unutmamalısınız ki işlem sırasında ek fiyatlar ortaya çıkabilir.

 

Tadilat fiyatları

Başarısız bir tadilat oturduğunuz evi, çalıştığınız iş yerini, sağlığınızı, huzurunuzu, konforunuzu tehlikeye atar. Bu yüzden tadilat yaparken işin ehlileri ile çalışmalısınız.

Tadilat fiyatı

·   .     Tadilat fiyatı

·  .      Tadilat da fiyat yapısı

·     .   Tadilat fiyatının şekillenmesi

·      .  Tadilatı bir müteahhitte yaptırmak.

·     .   Tadilatı kendiniz yapmanız

 

ev tadilat Fiyatları Ankara
ev tadilat Fiyatları Ankara

Tadilat da fiyat yapısı

Bir tadilat da, toplam maliyet üç etkenden oluşur. Bunlardan  birincisi işçilik;   toplam maliyetin % 65’ini oluşturur. Tasarruf yapamayız, iyi bir anlaşmaya ustanın özelliğine ve tecrübesine  bağlıdır. Burada iyi bir piyasa araştırması gerektirmektedir.  .İkincisi malzeme %35’ini oluşturur. Tasarruf yapabilirsiniz. Bu alanda da en iyi malzemeyi, çeşidi ve fiyatları bilmeniz gerekir. Üçüncüsü de nakliye (taşımacılık) ücretidir. Aldığınız ürünün size nasıl, ne şartta ve ne kadara ulaştırılacağını sigorta kapsamını ve firma güvencesini bilmeniz gerek…  Sitemiz bu alanda size profesyonel bilgiye ve tecrübeye ulaşmanızı sağlayacaktır….

Tadilat fiyatının şekillenmesi

Eğer evinizde bir tadilat yapmaya karar verdiyseniz önünüzde iki seçenek vardır  : tadilatınızı bir müteahhite yaptırtmak veya kendiniz yapmak. .Sizin için bu iki seçeneği açıkladık. Size en makul gelen seçeneği seçmeli ve tadilatı kimin yapacağına karar vermelisiniz.

 

1-Tadilatı bir müteahhite yaptırmak.

Genelde bütün bir tadilat yaparken müteahhit ile çalışılır. Bu size çeşitli avantajlar ve koordinasyon kolaylığı sağlar. Muhatap alacağınız kişi yada kuruluş bir tanedir.  Zamandan tasarruf etmenizi ve tek fiyatla anlaşmanızda kolaylık sağlayacaktır. Bunun için şu 3 hususa dikkat etmeniz gerek.

 

Sabit fiyat: Müteahhitle sabit bir fiyatta anlaşmak sizi yasal güvece altına alır. Sözleşmeye göre, ekstra  maliyet ücreti talep edemez ve kullanacağı her malzeme özelliği ve garantisi bu sözleşmenizde yazılı olması gerekir. Bunların dışına çıkılması halinde hak talep edebilirsiniz. Burada önemle dikkat etmeniz gereken husus müteahhitle sözleşme yaparken her ayrıntının ve isteklerinizin ve sabit fiyatın açıkça yazılı olmasıdır.

Hedef fiyat: Çoğu zaman yapacağınız tadilatın tam maliyetini çıkarmak zordur. Bu aşamada müteahhit tarafından size tahmini bir fiyat verilir. Anlaşmazlıklar genellikle bu noktadan kaynaklanır. .Sizin burada dikkat etmeniz gereken husus ise bu fiyatın nihai toleransları %10 altı ve %10 üstü olarak karşılıklı  anlaşmanızdır.

Zaman fiyatı: Tadilatı belli bir süre üzerinde anlaşarak müteahhite yaptırmaktır. Bu anlaşmada genellikle müteahhit sadece işçilik ücreti ve kendi koordinasyon ücretini alır. Yani size sadece iş gücü sağlar. Malzeme maliyeti ve nakliye ücretleri size aittir.

  2. Tadilatı kendiniz yapmanız

Tadilatı kendiniz üstlenmeniz , tüm koordinasyonu kendi başınıza sağlamanız gerekmektedir. Gerekli tüm malzeme, iş gücü, nakliyat ve atık kaldırma- dökme işlemleri size aittir. Bu durumda yapacağınız tadilat hakkında tüm ayrıntıya hakim olmanız gerekir. Bu seçeneğin size tasarruf sağladığı gibi tecrübe kazanmanıza da faydası olacaktır. Ancak   zamanınızı alacağı gibi tadilatın kalitesi ve garantisi  tamamen sizin bilginize kalacak.

 

Tadilat Süreci Nasıl Olur?

Apartman ve toplu konutlarda yapılan tadilat ev yenileme işleri bağımsız bölümdeki bir tadilat ise ortak kullanım alanları olmamak koşuluyla yapılmalıdır. Apartmana ait bağımsız bölümlerin iç mekânlarında ana binanın projesini bozmayacak şekilde yapılmalıdır. .Tadilat diğer daire sahiplerinin onayı aranmaksızın her zaman yapılabilir? Lakin rahatsızlık vermeden yapılmalıdır. Tadilat işleri dairelerdeki tadilatların belirli tarihler arasında yapılmasına ilişkin kararların hukuki dayanağı yoktur. Yapılacak olan tadilat işleri için iç mekânda yapılacak, .ev yenileme işleri için karar alınmış olsa da bağımsız bölüm daire sahiplerini rahatsız etmediğiniz sürece mülk sahiplerini bağlamamaktadır.

 

Bağımsız Bölümlerde Tadilat Nasıl Yapılır?

Bağımsız bölüm malikleri, yukarıdaki sınırlamalara uymak kaydıyla ve çevresel gürültünün değerlendirilmesi ve apartman yönetimi yönetmeliğinde belirlenen saatler dahilinde kendi evlerinde ve diğer bağımsız bölüm sakinlerini rahatsız etmemek kaydıyla tadilat ve ev yenileme işleri yapabilmektedir.. Apartmanlar gibi konutlarda tadilat işleri hafta içi sabah 08,00 akşam 18.00, arası hafta sonu ise 08,00 – 18.00 arasında kurallara uyulduğu sürece yapılabilir? Ancak çalışma saatleri arasındaki yapılan tadilatlar esnasında da diğer bağımsız bölüm maliklerini rahatsız edecek şekilde gürültü yapılmaması yasal bir yükümlülüktür.

 

Tadilat İşlerinde Çalışma Saatleri Nasıl Olmalıdır?

 

Mülk sahiplerinin uyarılarına rağmen apartmandaki komşuları rahatsız edecek şekilde gürültü yapılması halinde öncelikle kolluğa ve belediyeye başvurulur. .Şikâyet halinde Gürültü yönetmeliği hükümlerine ve Kabahatler Kanununun 36 maddesi çerçevesinde idari para cezası verilmesi mümkündür. Rahatsız edici davranışların devam etmesi halinde sulh hukuk mahkemesinden rahatsız edici davranışın önlenmesi yönünde karar istenebilir. Mahkemece durumun acili yet göz önünde bulundurularak gürültünün önlenmesi için tedbir kararı verilebilir. .Tadilat yapan firma bu karalara uymalı ve mülk sahiplerini rahatsız edici davranışlardan kaçınmalıdır.