Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Ev Tadilat Batıkent

Ev Tadilat Batıkent Firması Olarak Arıbaş Ailesine Hayırlı Olsun Ankara
Bölgesinde Ev, İşyeri, Ofis,. Mağaza, Villa Gibi Tüm Ev Tadilat İşlerinizi Yapmaktayız.
Günümüzde Ev Tadilat Başlı Başına Bir Sektör Haline Gelmiş Durumda. Bizde Ankara
Ev Tadilat Firması Olarak Hizmet Vermekteyiz..
Ev Tadilat, Binaların İç ve Dış Kısımlarının Estetik ve Farklı Bir Görünüme Kavuşturmasıdır.
Ankara’da Mekanlarda Yaptırmak İstediğiniz Ev Tadilat İçin Bizden Fiyat Alabilirsiniz.

Tadilat fiyatları

Eskimiş ve yıpranmış bir yapıya tadilat yapmak her zaman için kalıcı bir çözüm değildir. Bu yüzden yapacağınız ya da yaptıracağınız tadilat işlemini titizlikle seçmelisiniz.. Eskisi kadar konforlu olmayan mülkünüzü daha düşük bir maliyetle yenilemek sandığınız kadar zor değil..

 

Hasarlı bölgeler için en uygun tadilat seçeneklerini  ve en düşük maliyetleri sizin için derledik. Ancak unutmamalısınız ki işlem sırasında ek fiyatlar ortaya çıkabilir..

 

Tadilat fiyatları

 

·        Tadilat fiyatı

·        Tadilat fiyatı

·        Tadilat da fiyat yapısı

·        Tadilat fiyatının şekillenmesi

·        Tadilatı bir müteahhite yaptırmak.

·        Tadilatı kendiniz yapmanız

 

Başarısız bir tadilat oturduğunuz evi, çalıştığınız iş yerini,. sağlığınızı, huzurunuzu, konforunuzu tehlikeye atar. Bu yüzden tadilat yaparken işin ehlileri ile çalışmalısınız.

 

 Tadilat da fiyat yapısı

Bir tadilat da, toplam maliyet üç etkenden oluşur. Bunlardan  birincisi işçilik;   toplam maliyetin % 65’ini oluşturur. Tasarruf yapamayız, iyi bir anlaşmaya ustanın özelliğine ve tecrübesine  bağlıdır. Burada iyi bir piyasa araştırması gerektirmektedir.  İkincisi malzeme %35’ini oluşturur. .Tasarruf yapabilirsiniz. Bu alanda da en iyi malzemeyi, çeşidi ve fiyatları bilmeniz gerekir. Üçüncüsü de nakliye (taşımacılık) ücretidir. Aldığınız ürünün size nasıl, ne şartta ve ne kadara ulaştırılacağını sigorta kapsamını ve firma güvencesini bilmeniz gerek…  Sitemiz bu alanda size profesyonel bilgiye ve tecrübeye ulaşmanızı sağlayacaktır….

 

Tadilat fiyatının şekillenmesi

Eğer evinizde bir tadilat yapmaya karar verdiyseniz önünüzde iki seçenek vardır  : tadilatınızı bir müteahhite yaptırtmak veya kendiniz yapmak. Sizin için bu iki seçeneği açıkladık.. Size en makul gelen seçeneği seçmeli ve tadilatı kimin yapacağına karar vermelisiniz.

 

1-Tadilatı bir müteahhitte yaptırmak.

Genelde bütün bir tadilat yaparken müteahhit ile çalışılır.. Bu size çeşitli avantajlar ve koordinasyon kolaylığı sağlar. Muhatap alacağınız kişi yada kuruluş bir tanedir.  Zamandan tasarruf etmenizi ve tek fiyatla anlaşmanızda kolaylık sağlayacaktır. Bunun için şu 3 hususa dikkat etmeniz gerek.

 

Sabit fiyat: Müteahhitle sabit bir fiyatta anlaşmak sizi yasal güvece altına alır. Sözleşmeye göre, ekstra  maliyet ücreti talep edemez ve kullanacağı her malzeme özelliği ve garantisi bu sözleşmenizde yazılı olması gerekir. .Bunların dışına çıkılması halinde hak talep edebilirsiniz. Burada önemle dikkat etmeniz gereken husus müteahhitle sözleşme yaparken her ayrıntının ve isteklerinizin ve sabit fiyatın açıkça yazılı olmasıdır.

Hedef fiyat: Çoğu zaman yapacağınız tadilatın tam maliyetini çıkarmak zordur. Bu aşamada müteahhit tarafından size tahmini bir fiyat verilir. Anlaşmazlıklar genellikle bu noktadan kaynaklanır. .Sizin burada dikkat etmeniz gereken husus ise bu fiyatın nihai toleransları %10 altı ve %10 üstü olarak karşılıklı  anlaşmanızdır.

Zaman fiyatı: Tadilatı belli bir süre üzerinde anlaşarak müteahhite yaptırmaktır. Bu anlaşmada genellikle müteahhit sadece işçilik ücreti ve kendi koordinasyon ücretini alır. Yani size sadece iş gücü sağlar. Malzeme maliyeti ve nakliye ücretleri size aittir.

  2. Tadilatı kendiniz yapmanız

Tadilatı kendiniz üstlenmeniz , tüm koordinasyonu kendi başınıza sağlamanız gerekmektedir. Gerekli tüm malzeme, iş gücü, nakliyat ve atık kaldırma- dökme işlemleri size aittir. Bu durumda yapacağınız tadilat hakkında tüm ayrıntıya hakim olmanız gerekir. .Bu seçeneğin size tasarruf sağladığı gibi tecrübe kazanmanıza da faydası olacaktır. Ancak   zamanınızı alacağı gibi tadilatın kalitesi ve garantisi  tamamen sizin bilginize kalacak.

Ev Tadilat Batıkent Firmaları

Ankara Ev Tadilat Firmaları Arasında Tecrübe ve Teknik Eleman Bakımından Önde Gelen Firmalardan Biriyiz.
1960 Yılından İtibaren Ankara
Bölgesinde Ev Tadilat İşi Yapmaktayız..

Ev, İşyeri, Ofis,. Mağaza,. Villa Gibi Yerlerde Anahtar Teslimi Ev Tadilat İşi Yapmaktayız.
Binaların İç ve Dış Kısımlarında Yaptırmak İstediğiniz Ev Tadilat İşleri Ankara
‘da Tarafımızdan Yapılmaktadır.

Ev Tadilat Batıkent Hizmetleri

Ankara İçin Bizden Aşağıdaki Ev Tadilat Hizmetlerini Alabilirsiniz.

Ankara İçin Bizden alabileceğiniz hizmetler ayrı ayrı kalemler ve ya hepsi doğru sıralama ile tüm alanınıza uygulanabilir hizmetlerdir.. Ev Tadilat hizmetimiz ile tüm evinizin tadilat işlerini ve dekorasyon işlerini yapmaktayız. Ankara Ev Tadilat Hizmetlerini çevre bölgelerde en iyi şekilde verip mutlu referanslar kazanıyoruz. Ev Dekorasyon hizmetimiz de ise tüm evinizi dekore edip döneminin en iyisi, ilerisi ve en kullanışlı haliyle tasarlayıp hayata geçiriyoruz.

Ev Tadilat Batıkent

Tek tek evinizin ayrı bölümleri Mutfak Tadilatı, Banyo Tadilatı, Yatak Odası tadilatı ile Yenileme yapmaktayız. Villa Tadilatı, Ofis Tadilatı, Mağaza Tadilatında ve Komple Ev Dekorasyon; Işık bandı dekorasyonu, Asma tavan dekorasyonu, Fayans İşleri, .Boya Badana İşleri, Asma Tavan İşleri, Alçıpan İşleri, Gergi Tavan İşleri, Duvar Çıtası İşleri yapıyor doğru sıralama ve doğru malzeme ile harika işler çıkarıyoruz.

 

Ankara Ev Tadilat Fiyatları Ne Kadar?

Ev Tadilat Fiyatları Sabit Değildir.
Bu Fiyatları Belirleyen Birçok Neden Var.. Kullanılan Malzeme, Ev Tadilat Ölçüsü, Bu Fiyatları Etkileyen Nedenlerin Başında Gelmektedir.
Firmamız Fiyatları Uygun Tutmaktadır.

Ev Tadilat Fiyatlarını Etkileyen Nedenler

 • Ev Tadilat Ölçüleri
 • Ev Tadilat İçin Kullanılacak Malzemenin Kalitesi

Ev Tadilat Ölçüsü Alındıktan Sonra Size Çizim Yaparak Göstermekteyiz..
Bu Sayede Nasıl Görüneceğini Önceden Görme İmkanına Sahip Olmaktasınız.
Ankara
Ev Tadilat İşi Yapan Firmalar
Arasında Bu Şekilde Çalışan Ender Firmalardan Biriyiz.
Ev Tadilat İhtiyaçlarınız İçin Sizlere Ankara
İlçesinde Hizmet Vermekteyiz.
0532 681 73 06 – 0312 580 80 87 Nolu Telefonlardan veya İletişim Formu Aracılığı İle Bize Ulaşabilirsiniz.

Ankara Tadilat Ustası

Ankara Ev Tadilat Ustası Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz.
1960 Yılından İtibaren Ankara’nın Tüm Bölgelerinde Ev Tadilat İşi Yapan Firmamız Bünyesinde Onlarca Usta Barındırmaktadır..
Bu Ustalarımız Ev Tadilat Konusunda Yılların Verdiği Bilgi ve Tecrübeye Sahip Ustalardır.

Ev Tadilat Ustası,. Ankara
Ev Tadilat Ustaları, Ankara
İlçesinde Ev Tadilat Ustası, Ankara
Ev Tadilat Ustası Arayanlar

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara;

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;.

 

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Ev Tadilat Dekorasyon Ankara;. Ailemize Bekliyoruz… 

Firmamız Ankara ve çevresinde komple ev tadilat ve dekorasyon işinin önde gelen ismidir. Uzun zamandır yaptığımız işimizi ciddiyet ve hakkıyla yapmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz.. Uzman bir kadro oluşturup alanının en iyisi olup markamızı en iyiye taşıyacak şekilde hizmet vermekteyiz. En önemli husus markamız adına teslim sonrasında müşterimizi daima mutlu referanslara dönüştürmek.

 

Müşterilerimize her hususta en ince ayrıntısına kadar işimizi yapacaklarımızı anlatıp iş birliği fikir alışverişi ile hayal ettikleri tasarımlarında üzerinde projeler hayata geçirmeyi hedef edindik. Hedefimizi her işimizde teslim sonrası müşterilerimizin yüzünde görmenin kıvancını yaşıyoruz. .Komple ev villa daire işyeri mağaza tadilatının yanı sıra sadece mutfak ve ya sadece banyonuzun ve hatta diğer alanlarda da hem dekorasyonunu hem tadilatını yapmaktayız.

Ankara Tadilat İletişim

Ev Tadilat Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak. Fiyatlarını Öğrenmek İçin Bizlere Aşağıdaki İletişim Bilgilerimizden Ulaşabilirsiniz.

 • Gsm: 0532 681 73 06
 • Ankara
  Bilgi İçin Arayınız: 0312 580 80 87
 • İletişim Formu
 • Ev Tadilat Batıkent
  İç Ev Tadilat, Ankara
  Dış Ev Tadilat, Ankara
  Ev Tadilat Firmaları, Ankara
  Ev Tadilat Firması, Ankara
  Ev Tadilat İnşaat, Ankara
  Ev Tadilat Yapı Firması, Ankara
  Ev Tadilat İşleri, İç Ev Tadilat Ankara
  Dış Ev Tadilat Ankara
  Ev Tadilat Firmaları Ankara
  Ev Tadilat Firması Ankara
  Ev Tadilat İnşaat Ankara
  Ev Tadilat Yapı Firması Ankara
  Ev Tadilat İşleri Ankara