Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Dekopol Mutfak Tezgahları

Dekopol Mutfak Tezgahları

Dekopol Tezgah kullanım alanları

Dekopol mermer tozu ve polyester ile hazırlanan karışımın kalıplara dökülerek reaksiyon sonucu istenilen şekilde katılaşması ile oluşan cisimlere denir.

mutfak tezgah arası modelleri

Dekopol mutfak tezgahı, kuaför tezgahları, okul, lokanta, hastane, turistik tesisler, kurumlar, kooperatifler vb. İçin çok evye li lavabo dökümü, Hilton lavabo karşılama bankoları, sınırsız renk ve model seçenekleri ile Dekopol imalatı olanaklıdır.

Dekopol Mutfak Tezgahları

günümüzde mutfak, banyo tezgahları, evye, damlalık, alınlık gibi pek çok üründe kullanılmaktadır. Ürünün içeriğinden dolayı kimyasal maddelere (asitlere, bazlara, yağlara) ısı ve ateşe, darbelere ve lekelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ürünün, yüzeyi pürüzsüz ve gözeneksiz, su geçirmez, yanmaz ve hijyeniktir. İstenilen renkte, şekilde ve ebatta üretilebilmesinin yanı sıra evye, arka süpürgelik ve ön çıtaların yekpare olması ürüne ayrıcalık kazandırmaktadır. Dökülen asit, yağ, yoğurt suyu, kola, çay, limon suyu, asitli temizleyicilerden etkilenmez.

Dekopol Mutfak Tezgahları Sıvıları kesinlikle emmez, yüzeyinde gözenekler olmadığından dolayı leke oluşturmaz, kir, bakteri ve mikropların oluşumuna izin vermez. Limon, sirke ve benzeri türde asitlerden etkilenmemesi, gözeneksiz olması ve ek yerlerinin pürüzsüz olması nedeniyle herhangi bir leke ve bakteri mikrop oluşumuna izin vermemesi, kolay temizlenebilmesi gibi özelliklerinden dolayı konutlar, bürolar, oteller için ideal bir malzemedir. Basit temizleme malzemeleriyle (sıvı olanlar tercih edilmelidir) kolayca temizlenir.

Dekopol Mutfak Tezgahları yıllarca ilk günkü özelliklerini korur, renginde ve yüzeyinde herhangi bir değişme olmaz. Dekopoller de çok çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. Dekopol in çok geniş kullanım alanları vardır: mutfak tezgahları ve bankolarında, banyo dolapları için hazırlanan lavabolarda, duvar kaplamalarında, (plaka olarak) masa, sehpa ve dekoratif amaçlı malzemelerde, okul, hastane, klinik, laboratuvar ve yemek teşhir yerleri gibi hijyen olması gereken mekanlarda, banka ,fast food gibi müşteri kabul bankolarında, bilgisayar masalarında, otel, tatil köyleri ve dinlenme tesislerinde fazlasıyla kullanılır.

Dekopol Tezgah Nedir?

Dekopol Mutfak Tezgahları mermer tozu ve polyester karışımı sayesinde oldukça dayanıklı bir yapı oluşturur. Mermere kıyasla bu malzeme desen ve renklerde çok daha çeşitlidir ve katı haldeki birçok farklı yerde döşeme, dekorasyon veya boya için kullanılabilir. Çünkü sınırsız renk ve model seçenekleri sağladığı için dekorasyona uyumlu mermer ürünleri her an elde etmek mümkündür. Gerektiği gibi farklı karışımlardan dolayı kalıplar yapılarak renk veya desen değiştirilerek birçok farklı ebatta mermer üretmek de mümkündür. Böylelikle banyo lavaboları için özel renkler veya yer döşemeleri için özel renkler elde edebilirsiniz.

Dekopol Tezgah Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Dekopol Mutfak Tezgahları Kimyasallara (asitler, yağlar ve alkaliler, ısı ve ateş, darbe ve lekeler gibi) karşı direnci yüksektir. Ürünün yüzeyi pürüzsüz ve gözeneksiz, su geçirmez, yanmaz ve sıhhi dir.

Dekopol Mutfak Tezgahları

Dekopol’ ün Avantajları Ve Özellikleri Nelerdir?

  • Güzel Ve Zarif Görünümlü müdür? evet
  • İstenilen Dizayn, Ölçü Ve Renkte Üretilebilir mi? evet
  • Hijyeniktir, Sağlıklıdır Ve Bakteri Barındırır mı?  hayır
  • Yıllarca İlk Günkü Özelliklerini Korur mu? evet
  • Ürünün Döküm Olarak İmal Edilmesi Nedeniyle Doğal Mermere Göre Fiyatı Daha Uygun mudur? evet
  • Göçmelere, Kırılmalara, Aşınmalara Karşı Dayanıklı Ve Esnek midir? evet
  • Evye Ve Gövde Tek Parça Olarak Dökülür, Ek Yeri Var mıdır? hayır
  • Küflenmez Ve Su Geçirir mi? hayır
  • Kullanım Sırasında İnsan Ve Çevre Sağlığına Zararı Olur mu? hayır

Dolce Dekopol Mutfak Tezgahları

 Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek Dolce Mutfak Dekorasyon Ailemize Bekliyoruz…