Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Banyo Tadilatı Maliyetleri

banyo tadilatı Maliyetleri

Banyonuz için en şık ama aynı zamanda bütçeniz için en uygun tadilatı yaptırmak için öncelikle tüm elementleri göz önünde bulundurarak hesap yapmanız gerekir. .Banyo tadilatı zemin döşemeleri,. duvar kaplamaları, tesisatlar, banyo mobilyaları ve duş kabini, küveti gibi etkenlerin bir araya gelmesi ile yapılır.

Banyo tarzlarındaki trendler sürekli gelişiyor ve birçok ev sahibi sadece

Banyo Tadilatı Maliyetleri
Banyo Tadilatı Maliyetleri

 

banyo tadilatı Maliyetleri

odanın tasarım estetiğini güncellemeye değil, aynı zamanda yaşam tarzlarına uyması için daha kullanışlı ve işlevsel bir alan haline getirmeye hazırlar.

Mutfak, Banyo ve/veya Tuvalet Tadilatından Önce Bilmeniz Gerekenler
Mutfak, banyo,. tuvalet gibi evin önemli mekanlarında tadilat işlemleri gerçekleştirirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.. Örneğin tuvalet tadilatı konusunda fayans seçiminden su tesisatına, dekorasyondan boya seçimine kadar detaylı bir planlama yapılmalıdır. Tadilat işlemlerinden önce şu konularda fikir sahibi olmanızda fayda vardır:

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara;

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

 

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; Ailemize Bekliyoruz… 

Firmamız Ankara ve çevresinde komple ev tadilat ve dekorasyon işinin önde gelen ismidir. .Uzun zamandır yaptığımız işimizi ciddiyet ve hakkıyla yapmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz.. Uzman bir kadro oluşturup alanının en iyisi olup markamızı en iyiye taşıyacak şekilde hizmet vermekteyiz. En önemli husus markamız adına teslim sonrasında müşterimizi daima mutlu referanslara dönüştürmek.

Müşterilerimize her hususta en ince ayrıntısına kadar işimizi yapacaklarımızı anlatıp iş birliği fikir alışverişi ile hayal ettikleri tasarımlarında üzerinde projeler hayata geçirmeyi hedef edindik. .Hedefimizi her işimizde teslim sonrası müşterilerimizin yüzünde görmenin kıvancını yaşıyoruz. Komple ev villa daire işyeri mağaza tadilatının yanı sıra sadece mutfak ve ya sadece banyonuzun ve hatta diğer alanlarda da hem dekorasyonunu hem tadilatını yapmaktayız.

 

banyo tadilatı Maliyetleri

 • Tadilat işlemlerinde görev yapacak ustaların deneyimli olup olmaması,.
  Ustaların iş disiplini, işi tamamlama süresi ve maliyetleri,.
  Tadilatta kullanılacak malzemelerin kalitesi,.
  Ustaların istediğiniz dekorasyona uygun hareket etmesi,.
  Güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyetine verilen önem,.
  Kısa sürede ve uygun maliyetli sonuçlar