Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Ankara ahşap ev

Ankara ahşap ev, ANAHTAR TESLİM AHŞAP EVLER Firmamız Ahşap Ev, Ahşap Villa, Ağaç Ev, Kütük Ev, Bungalov Ev, Üçgen Ev imalatı yapmaktadır. Ahşap ev yapımında kullanılan malzeme 1.sınıf sarı çam ( ithal Rus çamı ) dır. Karkas sistem ve sandwich panel sistemi ile ahşap ev imalatı dilediğiniz ölçülerde olabilmektedir. 80 m2, 90 metrekare, 100 m² tek katlı ahşap ev, bir buçuk katlı ve iki katlı ahşap bir ev yaptırabilirsiniz. İmalat süreci ve yapım aşamaları hakkında detaylı bilgi için İstanbul ofisimize uğrayabilirsiniz.

AHŞAP EVLER YAPIMI
Dolce Mimarlık uzmanları,. insanların yalnızca kendileri için özelleştirilmiş evleri sevdiğini bilir. Bunun için mimarlarımız ailelerin ihtiyaçlarına göre benzersiz tasarımlar oluşturur. Ahşap ev projelerimizde tasarım süreci, beklentinizin ve mimari projenizin gözden geçirilmesiyle başlar.. Projenin eksiksiz ve istenilen şekilde ortaya çıkması başarılı proje yönetimine bağlıdır.. Ahşap ev proje aşamasında fizibilite, tasarım süreci, malzeme seçimi ve sürecin belirlenmesi gibi faktörler yer alır.. Ayrıca evin inşaası için gerekli maliyet ve süreyi optimize etmeye yönelik hususlar netleştirilir.ahşap ev

ahşap ev
ahşap ev

AHŞAP EV MİMARİSİ
Ahşap ev mimarisi sanat ve mühendisliğin büyüleyici bir karışımıdır. .Doğa ile mimari arasındaki etkileşimin yaşam kalitemizi nasıl etkilediği konusunda özel bir tutkumuz var.. Yaratıcı ve zorlu ahşap evler projeleri konusunda deneyimliyiz.. Sağlıklı yaşam vizyonumuzu doğa ile uyumlu bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sağlıkla yaşayabildiğimiz, .rahat nefes alabildiğimiz ve doğanın tüm iyiliğini deneyimleyebileceğimiz büyülü ahşap evler! Sürdürülebilir ve sağlıklı malzemeleri akıllı çözüm konseptleriyle birleştirerek,. ahşap ev projeleri inşa ediyoruz. .Gerçekten daha iyi bir yaşam için projelerimiz müşterilerimizle açık dialog ve fikir paylaşımına dayanmaktadır.

Ankara ahşap ev

AHŞAP EVLERİN ÖZELLİKLERİ
Açık alanı vurgulayan ahşap ev mimarisi doğal ışığı evin bir parçası olarak karşılayan güçlü tasarımlardır. Doğal yaşam evlerinin amacı hayatı mümkün olduğunca keyifli yaşamaktır. Ayrıca nefes alan bir malzeme olan ahşap iç mekan hava kalitesinin korunmasına yardımcı olur. Ahşap ev mimarisi ileri ahşap işleme teknolojisi ile farklı vizyonlar gerçekleştirmek için yenilikçi çözümler sunar. Çünkü ahşap bir evin kalitesi özenle hazırlanmış yüzlerce detaydan oluşur. Doğal bir yaşam için alternatif bakış açısı sunan ahşap evler doğanın ruhunu hissettirir.ahşap ev

AHŞAP EV İMALATI
Yığma Sistem Ahşap Evler :
Kütük, tomruk ya da kalasların üst üste yığılmasıyla duvarların oluşturulduğu sistemdir. Bu sistemde kolonlar ve kirişler kullanılmayıp, tüm duvarlar taşıyıcı sistem vazifesini görmektedir.

( Karkas ) Panel Ahşap Evler :
Bu yapıda taşıyıcı sistem ahşap iskelet ile oluşturulmaktadır. Duvar elemanları, ahşap taşıyıcı iskelet üzerine uygulanan, içeride OSB, alçı ya da lambriden oluşur. Dış düzeyde ise OSB ve yalı baskı (ahşap siding) ‘den oluşur. Mineral yün, XPS gibi izolasyon malzemeleri ile iç ve dış duvarların arasında izolasyon yapılır.

AHŞAP EVLER ÜRETİM AŞAMASI
Dolce Mimarlık olarak yüksek kaliteli ahşap ev ve kütük ev imalatında uzman bir firmayız.. Dış cephe,. döşeme, zemin kaplaması gibi tavandan duvarlara kadar en kaliteli ahşap malzemeleri kullanıyoruz.. Ahşap ev projelendirme ve imalat sürecinde firmamız yüksek sorumluluk bilincine sahiptir. Üst düzey koordinasyon ile yöneticilerimiz mimar, mühendis, kalfa, ustalar ile tam bir uyum içinde çalışır.

AHŞAP EVLER PROJE TESLİMİ
Ahşap ev imalatı ve teslimat sürecinde Dolce Mimarlık asıl sorumlu taraftır. Firmamız, ahşap evleri müşterilerinin istediği kalitede,. bütçede ve sürede teslim etmekle yükümlüdür. Ahşap ev yapımı süreci şeffaf,. hesap verilebilir ve hatasızdır.. Tüm ahşap yapı projelerimizi kriterlere göre tamamlayıp teslim ediyoruz.. Mimari yaratıcılık ile kişiye özel ahşap ev tasarımı ve imalatta elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara;

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

Ankara ahşap ev Satılık, Ankara Ahşap Ev Yapan Firmalar,. Ankara Ahşap Ev Yapan Firmalar,. Ankara ahşap ev Kiralık,. Ahşap Ev Fiyatları

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız.. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; Ailemize Bekliyoruz…. 

Firmamız Ankara ve çevresinde komple ev tadilat ve dekorasyon işinin önde gelen ismidir.. Uzun zamandır yaptığımız işimizi ciddiyet ve hakkıyla yapmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Uzman bir kadro oluşturup alanının en iyisi olup markamızı en iyiye taşıyacak şekilde hizmet vermekteyiz. En önemli husus markamız adına teslim sonrasında müşterimizi daima mutlu referanslara dönüştürmek.

Müşterilerimize her hususta en ince ayrıntısına kadar işimizi yapacaklarımızı anlatıp iş birliği fikir alışverişi ile hayal ettikleri tasarımlarında üzerinde projeler hayata geçirmeyi hedef edindik.. Hedefimizi her işimizde teslim sonrası müşterilerimizin yüzünde görmenin kıvancını yaşıyoruz.. Komple ev villa daire işyeri mağaza tadilatının yanı sıra sadece mutfak ve ya sadece banyonuzun ve hatta diğer alanlarda da hem dekorasyonunu hem tadilatını yapmaktayız.